Neler Yeni

AMD SOFWARE RX550XT 4GB AYARLAR

123kral14

80+ Silver
AMD SOFWARE RX550XT 4GB en iyi ayarları söyler misiniz youtubeden baktım ama çok yapmak istemedim
buraya sorayım dedim

PuYYa_İR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Puyya khatami
İyi yapmişsin kardeşim oncelikle oyun ayarlari mi sormuştun yoksa saat hizi voltaj ayarlari mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Radeon gecikme onleme:frame time duşurur ama ben pek duşurdunu gormedim oyuzden kapat
Radeon chill kapat
Radeon boost kapat
Radeon goruntu keskinleştirme:çok performansa bir etkisi yok ama amdnin dlss gibi bir şey ve gorüntüyü baya guzelleştiryor ve bence aç ve 100% yap
Radeon gelişmiş senkronizasyon: eğer free synce li bir monitor varsa kapat ama yoksa açmani oneririm tearingi engeliyor ve goruntu kirilmasi yaşamazsin ve gecikmen birazcik artar ama vsynce kadar da artmaz
Ortuşme onleme: uygulama ayarlarini kullan
Ortuşme onleme yontemi:çoklu ornekleme
Morfilojik ortuşme onleme:kapali
Yonbağİmli filtreleme:açok 16x
Doku filtre kalitesi:standard
Yuzey biçim optimizasyon:açik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Radeon gecikme onleme:frame time duşurur ama ben pek duşurdunu gormedim oyuzden kapat
Radeon chill kapat
Radeon boost kapat
Radeon goruntu keskinleştirme:çok performansa bir etkisi yok ama amdnin dlss gibi bir şey ve gorüntüyü baya guzelleştiryor ve bence aç ve 100% yap
Radeon gelişmiş senkronizasyon: eğer free synce li bir monitor varsa kapat ama yoksa açmani oneririm tearingi engeliyor ve goruntu kirilmasi yaşamazsin ve gecikmen birazcik artar ama vsynce kadar da artmaz
Ortuşme onleme: uygulama ayarlarini kullan
Ortuşme onleme yontemi:çoklu ornekleme
Morfilojik ortuşme onleme:kapali
Yonbağİmli filtreleme:açok 16x
Doku filtre kalitesi:standard
Yuzey biçim optimizasyon:açik

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,426