Neler Yeni

Amd stok fanını takamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İbrahim Özkara
Amd stok fanı takamıyorum. Anakart mini itx üst taraftaki vidalar giriyor alt taraftakiler boşa atıyor. Çapraz şekilde vidaları çeviriyorum yined olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Nur
Amd stok fanı takamıyorum. Anakart mini itx üst taraftaki vidalar giriyor alt taraftakiler boşa atıyor. Çapraz şekilde vidaları çeviriyorum yined olmuyor.
hocam eğer fanda veya vidalarda sorun yoksa aynı şekilde çarpraz tak ama vidaları az sık hepsini en son yerine oturursa hepsini normal bir şekilde sıkmayı dene bir de

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İbrahim Özkara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam eğer fanda veya vidalarda sorun yoksa aynı şekilde çarpraz tak ama vidaları az sık hepsini en son yerine oturursa hepsini normal bir şekilde sıkmayı dene bir de
Çapraz deniyorum nasılsa yukarıdaki vida giriyor aşağıdaki boşa dönüyor anlamadım bir türlü tekrar deneyeceğim

inzilbeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
pc donanım, öneri, tavsiyeler
Instagram
emirsekman_
Discord
inzilbeth4u
muhtemelen unutmamışsındır ama fan vidalarının oturacağı anakartın arkasından takılan plaketi takmış mıydın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İbrahim Özkara
muhtemelen unutmamışsındır ama fan vidalarının oturacağı anakartın arkasından takılan plaketi takmış mıydın?
Orayı takıyorumda elimle tutmak zorunda kalıyorum kasayı yan koyduğum zaman düşüyor çünkü

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,154
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Kasa arkasındaki plak düşmüş olabilir mi?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,154
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
O plağı nasıl sabit tutabilirim anakartı sökmek istemiyorum ondanda şüpheleniyorum tam oturmuyor olabilir
Birinden yardım isteyip arkada tutacaksınız sonra stok fanı taktığınız zaman sabitlenecek hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İbrahim Özkara
Birinden yardım isteyip arkada tutacaksınız sonra stok fanı taktığınız zaman sabitlenecek hocam.
Muhtemelen ondan girmiyor bence çünkü yatırıyorum elimlede o plağı sıkıyorum fakat çıkuyır olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar denedim mesela alttaki vidanın birini sıktım 2 tur öndeki hemen yukar kalkıyor ve boşta kalıyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
910,240
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom