Neler Yeni

AMD sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mrOrnitorenk
Oyun oynadığım zaman Amd sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası alıyorum.Video izlerken ya da office uygulamalarını kullanırken bir sıkıntı olmuyor.2 defa format attım driverları güncelledim youtube den videolar izledim yaptım olmadı. TdrDelay olayını forumlardan araştırıp yaptım yine olmadı.Windows 8.1 pro işletim sistemim yardımcı olur musunuz arkadaşlar. overclock falan yapmadım normal kullanım

Intel pentium cpu G870 ddr3 6 gb RAM AMD Radeon HD 7350 anakart: bilmiyorum baya eski o da güç kaynağı 100w falan olması lazım

Son düzenleme:

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,709
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
klasik wattman hatası ekran kartı nedir? bu arada OC filan varsa ayarları sıfırlayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
emirhan Demirtaş
Genelde chipset arızasından kaynaklanır sistem bilgisi verir misiniz daha net bişey söyleyelim.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mrOrnitorenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kart pasif sogutma çok ısındıgı için oluyordur eger chipsette ısınmadan dolayı lehimlerde problem olmamış ise fan ekleyip dene.
msı afterburner yükledim sıcaklık 47 gösteriyor şu an kasanın arkasındaki fanı söküp ekran kartının üstüne koyayımmı:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mrOrnitorenk
Dedigim gibi kartın önüne fan koyup dene ısınmayı engelledigin için sorun çözülecekmi ona bak.
denedim olmadı ekran kartında fan olmadığı için kasa fanını takıp denedim olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

klasik wattman hatası ekran kartı nedir? bu arada OC filan varsa ayarları sıfırlayın.
Intel pentium cpu G870
ddr3 6 gb RAM
AMD Radeon HD 7350
anakart: bilmiyorum baya eski o da
güç kaynağı 100w falan olması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
emirhan Demirtaş
denedim olmadı ekran kartında fan olmadığı için kasa fanını takıp denedim olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Intel pentium cpu G870
ddr3 6 gb RAM
AMD Radeon HD 7350
anakart: bilmiyorum baya eski o da
güç kaynağı 100w falan olması lazım
Sürücüler ile ilgili problem olmadıgını düşünüyorsan gpu da arıza olma ihtimali çok yüksek ki şuanda gözüken chipset arızası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
emirhan Demirtaş
bu konuda fazla bilgim yok affola ama kart arızalı olsa hiç açılmazmı
Hayır genelde bunun gibi sorunlar ve artifact yada sürücü kurulmama gibi daha çok fazla belirti var tabi burdan hemen şu arızalı demek olmaz inceleme yapmadan fakat durdurulma sorunu kartın arızalı olduguna delalettir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,731
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom