Neler Yeni

Amerika VS Türkiye

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Tahsilin nedir kardeşim boş biri diyor hala
Kardeş hadi gece gece git yat birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok. İroni yaptık diyoruz gelmiş "her korkan ironi yapıyor" diyorsun gelip beni kışkırtıyorsun. Gece gece bulaşıcak başka birini bulamadın mı? İroni olduğunu anlamıcak kadar acizsen ben ne yapabilirim? Buraya 20 kişi getir 18'i bu mesajın ironi olduğunu anlıcak kapasiteye sahiptir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz
Hocam arkadaşın zoruna gitti heralde her yorumuma kızgın atmaya başladı. Bundan rahatsızlık duyuyorum gece gece ben uğraşamıcam gereğini yapar mısınız.
1597457716170.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Hacı Hüsram
1 cahil düşmanım olacağına 1000 alim düşmanım olsun. Şansımıza ne yazık ki karacahilini verdi.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Hacı Hüsram

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Size her hangi bir şey yazmadım hocam Kendi üstünüze alınmanıza şaşırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
O zaman konuyu kirletmekten bi report atayım.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Kesinlikle katılıyorum önce ellerine ekmeklerini alıp sonra bu işlere kafa yormalılar.
Dostum siyaset yapacak yaşta olduğunu sanmıyorum onlarda var bizde yok ayağı da saçma sorun hükümet değil sorun herkes kim olursa olsun o başa geçtiğinde yiyecek çünkü bizim milletimizin huyu bu ha a partisi başta olsun ha b partisi bir şey değişmeyecek önce kafa yapılarını değiştirmek lazım sonra devletin içindeki çürükleri ayırmak lazım sonra gelin hep beraber siyaset yapalım. Ama ortada bir siyaset yok ortada olan kör dövüşü, olan arada halka oluyor ama körlerin umrunda mı?
Ya beyler bişey diyeceğim, burası bir forum dimi?
Ben burda istersem en sevdiğiniz ekran kartı tasarımı ne diye de konu açarım, en sevdiğiniz araba ne diye de açarım kimse karışamaz. Bu konuyu da fikirlerinizi merak ettiğim için açtım, buda sizi zerre ilgilendirmez. Fikrinizi sordum ben size. Tutupta ben siyaset yapicak yaştamıyım? Diye de sormadım. Lütfen fikriniz varsa yazın yoksa boş yere kavga çıkartmaya felan çalışmayın.

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
Hocam lütfen alınmayın kusura da bakmayın ama yani gözünüzü bir açın Allah aşkına anlattığım o kadar şey boş mu yani?
Adamlar bizden kaç kat rahat hayat yaşıyor. Elimde imkan olsa 2 dk durursam şerefsizim ya.
Parası olana o

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Sıvı soğutmayla t6 ultrayı karşılaştırmak gibi olmuş :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç