Neler Yeni

Amerika VS Türkiye

MrPatrick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Tosun
Bu vslerde para değeri daha yüksek olan alır bence.

Ben Rex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Utku Tuncer

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Arkadaşlar siz onu bunu boşverin 2023'de haince yapılan Lozan Antlaşması bozularak dıj güçlere olan bağlılığımız biticek ve hain insanlar tarafından Türkiye'nin en büyük maden rezervi olan BORRRR madenini ALLAHIMIZIN da izniylen inşallah maşallah allah kitap peygamber muhammet vesilesiyle çıkarıp süper güç olucaz. Bu hain antlaşmayı imzalayanları ve ülkemizi satanları lanetliyor, AYASOFYAMIZIN açılışını kutluyoruz maşallah inşallah suphanallah.

Ben Rex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Utku Tuncer
Arkadaşlar siz onu bunu boşverin 2023'de haince yapılan Lozan Antlaşması bozularak dıj güçlere olan bağlılığımız biticek ve hain insanlar tarafından Türkiye'nin en büyük maden rezervi olan BORRRR madenini ALLAHIMIZIN da izniylen inşallah maşallah allah kitap peygamber muhammet vesilesiyle çıkarıp süper güç olucaz. Bu hain antlaşmayı imzalayanları ve ülkemizi satanları lanetliyor, AYASOFYAMIZIN açılışını kutluyoruz maşallah inşallah suphanallah.
İranın petrolüne ortak olmak isteyen amerika iran petrol vermeyince ambargo uyguladı. Aynı senaryo bizi bekler

Ben Rex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Utku Tuncer
OLSUN ALLAHIMIZ VAR BİZİM!!!! YOKSA FETÖCÜ MÜSÜN SEN?!?!?!
İstersen karşılıklı suç duyurusunda bulunabiliriz. Böyle çirkin altı boş suçlama yapabiliyorsan mahkemede görüşebiliriz.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
İstersen karşılıklı suç duyurusunda bulunabiliriz. Böyle çirkin altı boş suçlama yapabiliyorsan mahkemede görüşebiliriz.
İroniden anlamaya başladığımız zaman ülke olarak çağ atlıcaz ama bakalım ne zaman olucak...

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
Dostum siyaset yapacak yaşta olduğunu sanmıyorum onlarda var bizde yok ayağı da saçma sorun hükümet değil sorun herkes kim olursa olsun o başa geçtiğinde yiyecek çünkü bizim milletimizin huyu bu ha a partisi başta olsun ha b partisi bir şey değişmeyecek önce kafa yapılarını değiştirmek lazım sonra devletin içindeki çürükleri ayırmak lazım sonra gelin hep beraber siyaset yapalım. Ama ortada bir siyaset yok ortada olan kör dövüşü, olan arada halka oluyor ama körlerin umrunda mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Hacı Hüsram
Dostum siyaset yapacak yaşta olduğunu sanmıyorum onlarda var bizde yok ayağı da saçma sorun hükümet değil sorun herkes kim olursa olsun o başa geçtiğinde yiyecek çünkü bizim milletimizin huyu bu ha a partisi başta olsun ha b partisi bir şey değişmeyecek önce kafa yapılarını değiştirmek lazım sonra devletin içindeki çürükleri ayırmak lazım sonra gelin hep beraber siyaset yapalım. Ama ortada bir siyaset yok ortada olan kör dövüşü, olan arada halka oluyor ama körlerin umrunda mı?
Kesinlikle katılıyorum önce ellerine ekmeklerini alıp sonra bu işlere kafa yormalılar.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Korkan herkes ironi yaptım diyor (y) Bende Burda küfür ediyim ironi yaptım diyim.
Bilader sen iyi misin? Yaptığım yorumlara bi bak bakiyim sence bunlar ciddi olabilir mi? Bariz bir ironiyi anlamıyorsanız sizin probleminiz. Çok ince mesajlar ve ironiler yapsak halimiz vahim o zaman. Daha ironinin ne olduğunu bilmiyorsun verdiğin örnekten anladığım kadarıyla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Hacı Hüsram
Bilader sen iyi misin? Yaptığım yorumlara bi bak bakiyim sence bunlar ciddi olabilir mi? Bariz bir ironiyi anlamıyorsanız sizin probleminiz. Çok ince mesajlar ve ironiler yapsak halimiz vahim o zaman. Daha ironinin ne olduğunu bilmiyorsun verdiğin örnekten anladığım kadarıyla.
İroni mizah karalama arasında ki ince çizgiyi tutturamıyorsan bu senin patavatsızlığın tartışmaya gerek yok.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
İroni mizah karalama arasında ki ince çizgiyi tutturamıyorsan bu senin patavatsızlığın tartışmaya gerek yok.
Mesajlarımda o "ince çizgi" yi tutturamadığımı düşünmüyorum. Kimi karalamışım? Boş biriyle tartışmaya girmeme gerek yok doğru söylüyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,917
Üyeler
143,048
Son üye
egnaln
Top Bottom