Neler Yeni

Anadolunet Kurye nasıldır?

baykemal

80+ Bronze
Papara kart sipariş verdim. Başta AGT Kurye'ye verildi. 2 günde teslimat merkezine ulaştı. 1 aydır bekletiyorlar. Hala kart ortada yok. 4-5 kez AGT kurye müşteri hizmetlerine yazdım. bir şey değişmedi. Papara'ya mail attım. Müşteri hizmetlerinden aradılar. Başvuruyu iptal ettiler ve tekrar oluşturdular. Anadolunet Kurye ile gönderim yapacaklarını söylediler. Bu kargo şirketi nasıldır? Yine AGT gibi olmasından korkuyorum. Ayrıca kartımın üzerinde isim yazar mı? Ben yazmasını istiyorum fakat tekrar bastıkları için yazmamasından korkuyorum.

Son düzenleme:

semihp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semih
Papara kart sipariş verdim. Başta AGT Kurye'ye verildi. 2 günde teslimat merkezine ulaştı. 1 aydır bekletiyorlar. Hala kart ortada yok. 4-5 kez AGT kurye müşteri hizmetlerine yazdım. bir şey değişmedi. Papara'ya mail attım. Müşteri hizmetlerinden aradılar. Başvuruyu iptal ettiler ve tekrar oluşturdular. Anadolunet Kurye ile gönderim yapacaklarını söylediler. Bu kargo şirketi nasıldır? Yine AGT gibi olmasından korkuyorum. Ayrıca kartımın üzerinde isim yazar mı? Ben yazmasını istiyorum fakat tekrar bastıkları için yazmamasından korkuyorum.
Kartın geldim bende 3 gün önce sipariş verdim. Anadolunet ile gelecek benim ki de.

murathke

80+
Kanka paparayı ara böyle böyle de onlar şey yapar

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme: Hala kart ortalıkta yok.

Son düzenleme:

Helenov

80+
AGT 4 ay falan bekletmişti gelmemişti, Anadolunet ile 2-3 haftada geldi bana. İsim yazmıyor kartta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,598
Üyeler
141,316
Son üye
Plastikap3
Top Bottom