Neler Yeni

Yardım Anakart Ram Desteği..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Benim PC Eski Bir Antika Tarihi Eser Ve Elde Yeni Pc Alacak Bütçe Olmayınca Ram Alayım Diyorum Keza Ram Yetersizliği Çekiyorum Lakin Ram Desteği Max Kaç Gb Bilmiyorum Bir Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Pc Bilgileri Anakart Bilgileri dxdiag'dan Alındı Bu Arada, Doğru Değilse Lütfen Uyarın.. Şimdiden Teşekkürler.
asa.jpg

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Rick Baba
Benim PC Eski Bir Antika Tarihi Eser Ve Elde Yeni Pc Alacak Bütçe Olmayınca Ram Alayım Diyorum Keza Ram Yetersizliği Çekiyorum Lakin Ram Desteği Max Kaç Gb Bilmiyorum Bir Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Pc Bilgileri Anakart Bilgileri dxdiag'dan Alındı Bu Arada, Doğru Değilse Lütfen Uyarın.. Şimdiden Teşekkürler.
Alıntıyı görüntüle

Laptop mu?

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
Alıntıyı görüntüle
16 hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Lost_Dragon Hocam Burada Çıkıyor Diye Biliyorum Ama İsterseniz Donanım Yöneticisi Ekranını Da Atabilirim..
-
@kadiralkan Hocam Siz Nereden Anladınız 16 Olduğunu Bilgilendirirseniz Bir Daha Rahatsız Etmek Zorunda Kalmam Forumu.. Ve Bu Arada Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
İşlemci 32gb max destekliyor hız olarak da 1066/1333 gözükmekte

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Ben baktım 32 gördüm ama o bilgisayarda 32gb biraz gereksiz olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elindeki 2x4 vardır 2x4 aynı ramlerden ekle 16 yeter ana uzun süre
DDR3 4x2gb Var 2+2gb Originalde Vardı 2+2 De Sonradan Geldi 4x2gb Dan 8gb Var Ama Ram Sıkıntısı Yaşıyorum Mecbur Alacam Hocam Gerek Olmasa Para Bile Harcamam Bu Kadar Eski Bir PC'ye Ama Malesef Herkesin Bütçesine Kadar Devri İyice Kötü Bir Duruma Geldiği İçin..

Peki Öneriniz Nedir Hangisini Alayım Nereden Alayım Ram Olarak Hocam..
Mecbur Alacaz Sorayım Bari Diyom.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
DDR3 4x2gb Var 2+2gb Originalde Vardı 2+2 De Sonradan Geldi 4x2gb Dan 8gb Var Ama Ram Sıkıntısı Yaşıyorum Mecbur Alacam Hocam Gerek Olmasa Para Bile Harcamam Bu Kadar Eski Bir PC'ye Ama Malesef Herkesin Bütçesine Kadar Devri İyice Kötü Bir Duruma Geldiği İçin..

Peki Öneriniz Nedir Hangisini Alayım Nereden Alayım Ram Olarak Hocam..
Mecbur Alacaz Sorayım Bari Diyom.
Bilgisayarınız çok yeni bir sistem değil gördüğümüz gibi. Ddr3 ram satmasıda zor. isterseniz ikici el ddr3 ram alabilirsiniz açıkçası çalışan aynı özelliklere sahip alabilirsiniz.

Patriot PV316G160C9K Black Mamba Bellek 16GB (1600MHz, CL9, 2x 8GB) DDR3-RAM Kit https://amzn.eu/d/2fZ8tkM

bunu gördüm soğutmalı fln güzel gibi yurtdışından ama uzun süre kullanmaktansa anakart işlemci yenileme vakti gelmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Bilgisayarınız çok yeni bir sistem değil gördüğümüz gibi. Ddr3 ram satmasıda zor. isterseniz ikici el ddr3 ram alabilirsiniz açıkçası çalışan aynı özelliklere sahip alabilirsiniz.

Patriot PV316G160C9K Black Mamba Bellek 16GB (1600MHz, CL9, 2x 8GB) DDR3-RAM Kit https://amzn.eu/d/2fZ8tkM

bunu gördüm soğutmalı fln güzel gibi yurtdışından ama uzun süre kullanmaktansa anakart işlemci yenileme vakti gelmiş
https://www.n11.com/urun/kingston-k...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Bu Sizce Nasıl Hocam Amazon İle Yurt Dışına Çıkmaktansa Burası Yine İyi Gibi Geldi Ayrıca 1 Tane Alsam Yeter Diye Düşünüyorum..
Yanlış Mı Düşünüyorum Bilmiyorum Ama 2+2+2+8Gb Yapsam 14Gb İdareten Götürür Beni Mi..?!

Top Bottom