Neler Yeni

Anakart sökmeden SSD takılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Deveci
Selamlar. Yakın zamanda yeni bir bilgisayar topladım. Bazı parçaları internetten aldım bazılarını da vatan bilgisayar mağazasından aldım. Örneğin kasa psu anakart vs. montaj isteyen parçalar vatandan alındı ve duruyor mağazada. Soruma gelirsek ben ssdyi amazondan aldım ve kargo gecikecek gibi duruyor. Sistemi ssd hariç montajlasak ssd geldiğinde kasayı ya da anakartı sökmeden takabilir miyim? Ramler takılabiliyormuş mesela.

Juiclair0

80+ Silver
Selamlar. Yakın zamanda yeni bir bilgisayar topladım. Bazı parçaları internetten aldım bazılarını da vatan bilgisayar mağazasından aldım. Örneğin kasa psu anakart vs. montaj isteyen parçalar vatandan alındı ve duruyor mağazada. Soruma gelirsek ben ssdyi amazondan aldım ve kargo gecikecek gibi duruyor. Sistemi ssd hariç montajlasak ssd geldiğinde kasayı ya da anakartı sökmeden takabilir miyim? Ramler takılabiliyormuş mesela.
Takabilirsin kanka m.2 de normal ssd'de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Deveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı soğutucu vs. her şey takılı olacak bir sıkıntı olmaz değil mi takarken ssdyi?

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Ekran kartı soğutucu vs. her şey takılı olacak bir sıkıntı olmaz değil mi takarken ssdyi?
M2 ssd alacaksan giriş ekran kartının altında kalabilir.
O zaman ekran kartını yerinden çıkarırsın. Ssd yi takıp yeniden ekran kartını takarsın. Sonra kasayı kapatırsın. Sonra bilgisayarı formatlarsın sonra driverleri kurarsın sonra oyununu oynarsın.
Sonra foruma geldiğinde ben neden böyle basit bir şey için konu açtım ki? dersin.

Umarım hepimiz aydınlandık. Hayırlı forumlar kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Deveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M2 ssd alacaksan giriş ekran kartının altında kalabilir.
O zaman ekran kartını yerinden çıkarırsın. Ssd yi takıp yeniden ekran kartını takarsın. Sonra kasayı kapatırsın. Sonra bilgisayarı formatlarsın sonra driverleri kurarsın sonra oyununu oynarsın.
Sonra foruma geldiğinde ben neden böyle basit bir şey için konu açtım ki? dersin.

Umarım hepimiz aydınlandık. Hayırlı forumlar kardeşim.
Giriş ekran kartının üstünde olacak. Pcıe 4.0 yuvası orada çünkü. Sorun olursa güncellerim konuyu teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,781
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom