Neler Yeni

Çözüldü✓ ANAKARTIM Çalışmıyor

Emral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emral
ben ilk defa bir sistem topluyorum da kasa ve sadece DDR5 anakart alabildim, anakartı kasaya bağladım taktım yani, Ben mi yanlış biliyorum? biliyorsam lütfen düzeltin.. DDR3 AnaKartımda, Sadece kasa ve Anakart olarak power tuşuna bastığımda güç geliyor. Ama DDR5 anakartımda Power tuşuna bastığımda güç gelmiyor. Bu normal bir şey mi? Hızlı cevap verirseniz sevinirim.. İade işlem süresi kısıtlı! AnaKart:Gigabyte B650M DS3H AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart

Dolar

80+ Bronze
P
ben ilk defa bir sistem topluyorum da kasa ve sadece DDR5 anakart alabildim, anakartı kasaya bağladım taktım yani, Ben mi yanlış biliyorum? biliyorsam lütfen düzeltin.. DDR3 AnaKartımda, Sadece kasa ve Anakart olarak power tuşuna bastığımda güç geliyor. Ama DDR5 anakartımda Power tuşuna bastığımda güç gelmiyor. Bu normal bir şey mi? Hızlı cevap verirseniz sevinirim.. İade işlem süresi kısıtlı! AnaKart:Gigabyte B650M DS3H AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart
PSU olmadan çalışmaz diye biliyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,859
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Anakart + psu şeklinde ise start verdiğinde çalışmalı.

Emral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,859
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ramde olması gerekmiyor mu ?
gerekmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartın üzerinde ki ışıklar vs yanmıyor mu hiç? startı tornavida ile vermeyi dene.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,670
Üyeler
151,591
Son üye
chnbrk8577
Top Bottom