Neler Yeni

Yardım Anakartıma daha önce işlemci takılmışş

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Muhammed emin efe
Güncellemeyi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 0 diye aldım, işlemciyi takınca böyle bir uyarı aldım sonra araştırdım ki daha öncesinden işlemci takılıp iade edilmiş bir kart olduğunu o yüzden böyle bir hata aldığımı gördüm, garantisini sorguladım ekstra nisan ayı’nda başlamış gözüküyor ama benim elimdeki faturaya göre haziran ayı’nda teslim aldım
Yoksa malum yerden mi aldın. İsmi neydi aldığın yerin?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,355
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Güncellemeyi bilmiyorum

Hocam 0 diye aldım, işlemciyi takınca böyle bir uyarı aldım sonra araştırdım ki daha öncesinden işlemci takılıp iade edilmiş bir kart olduğunu o yüzden böyle bir hata aldığımı gördüm, garantisini sorguladım ekstra nisan ayı’nda başlamış gözüküyor ama benim elimdeki faturaya göre haziran ayı’nda teslim aldım
Bunla işlemcinin alakası ne bios bu hocam

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
Güncellemeyi bilmiyorum

Sıfır her anakartta, ilk kez işlemci takıldığı için bu uyarı zaten geliyor hocam. Buna bakarak anlama imkanın yok. Gigabyte anakartların statik poşetinde etiket oluyor. Etiket varsa dediğiniz imkansız

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Samet SEVER
Arkadaşlar aynısını söylemiş o yazı her yeni anakarta işlemci takıldığında çıkar. O mesaja bakarak anakart ın kullanılıp kullanılmadığını anlamak imkansız. Her açılışta o yazı çıkıyor ise BIOS pili bitmiş demektir ama birkaç aylık anakartta pilin bitmesi normal değildir. BIOS güncellemesi buna benzer sıkıntıları çözebilmektedir ancak güncelleme sonrası hâlâ sıkıntı devam ediyor ise garantiye göndermenizi tavsiye ederim.

Top Bottom