Neler Yeni

Anakartımı yanlıslıkla yaktım

Allein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ramazan iperlik
gamepower kasam var anakartım ise msı b450 tohamaks max gamepowerın kasassındaki fanların rgblerini kontrol etmek için anakarta baglamak istedim bu arada pc kendim topladım kurulmus hazır halde gelmedi rgb kontrolcüsü felan kasada montajlı degildi ben fanların baglandıgı kabloların sonunda 4 pinli bir giriş buldum onu takmak istedim jrgb 4 pinli sokete ama tam oturmuyodu bile onun yanında bulunan fan control soketine taktım ve bi anda bilgiisyar kapandı ve hemen soketin üstünde alev çıktı ve söndüremedim elimle bastırdım ateşe en son

Daha sonra pcyi açtım işlemci fanı calısmıyordu ve anakartın rgbsi calısmıyordu işlemci fanını başka sokete taktım calıstı napmam gerekiyor suan sistem daha 1-1.5 aylık her şey garantili

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Geçmiş olsun. Pek çözüm yolu yok ayrıca garanti dışı kalmıştır.

Chry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Talha
gamepower kasam var anakartım ise msı b450 tohamaks max gamepowerın kasassındaki fanların rgblerini kontrol etmek için anakarta baglamak istedim bu arada PC kendim topladım kurulmus hazır halde gelmedi RGB kontrolcüsü felan kasada montajlı degildi ben fanların baglandıgı kabloların sonunda 4 pinli bir giriş buldum onu takmak istedim jrgb 4 pinli sokete ama tam oturmuyodu bile onun yanında bulunan fan control soketine taktım ve bi anda bilgiisyar kapandı ve hemen soketin üstünde alev çıktı ve söndüremedim elimle bastırdım ateşe en son

Daha sonra pcyi açtım işlemci fanı calısmıyordu ve anakartın rgbsi calısmıyordu işlemci fanını başka sokete taktım calıstı napmam gerekiyor suan sistem daha 1-1.5 aylık her şey garantili

Bilginiz olmadan kendi başınıza sistem toplamaya çalışmayın. Garantiye gönderin, suç sizin bir sonuç alamazsınız büyük ihtimalle.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
gamepower kasam var anakartım ise msı b450 tohamaks max gamepowerın kasassındaki fanların rgblerini kontrol etmek için anakarta baglamak istedim bu arada PC kendim topladım kurulmus hazır halde gelmedi RGB kontrolcüsü felan kasada montajlı degildi ben fanların baglandıgı kabloların sonunda 4 pinli bir giriş buldum onu takmak istedim jrgb 4 pinli sokete ama tam oturmuyodu bile onun yanında bulunan fan control soketine taktım ve bi anda bilgiisyar kapandı ve hemen soketin üstünde alev çıktı ve söndüremedim elimle bastırdım ateşe en son

Bilgisayar çalışırken işlem yaparsanız sonuç bu olur. Geçmiş olsun. Su için.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,695
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Geçmiş olsun, kullanıcı hatası maalesef.

Allein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ramazan iperlik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama sorun yok pcmde anakartım maşallah cayır cayır çalışıyor sadece eski fan kontrolcüsü ve soketi taktıgım fan calısmıyor birde rgb başkada birşeyi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 2 adet fan soketi ve rgb hariç hala sorunu yok pcde

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda

Sistem çalışırken işlem yapmayın. Yapılacak her işlemde tamamen kapalı olmalı, hatta psu şalteri dahi kapalı konumda olmalı. Geçmiş olsun.

Allein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ramazan iperlik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartımı degişime gönderdim anakartı degiştirirlerse şuana kadar yaptıgım programlar masaüstüm zart zurt herşeyim gidermi ? tekrardanmı herşeyi kurmam gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,479
Üyeler
153,397
Son üye
dexter1010
Top Bottom