Neler Yeni

ANAKARTTA CPU IŞIĞI KIRMIZI YANIYOR.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Anıl Tekin
Anakart:Msi Pro H410M-B Soket 1200 DDR4 2933MHZ
İşlemci:intel core i5 10400f
Ram:GSKILL 8GB (1X8GB) Ripjaws Siyah DDR4 3200 MHZ CL16 1.35V TEK MODÜL RAM
BEYLER BU ANAKARTA 3200 MHZ RAM TAKILSA BİR PROBLEM OLURMU?
500W PSU YETERMİ?
PCYİ AÇTIĞIMDA BAŞTA ÇALIŞIYOR SORUNSUZ AMA 3 5 DEFA AÇARKEN ANAKARTTA CPU IŞIĞI KIRMIZI YANİYOR GÜÇ KAYNAĞI SESLİ ÇALIŞIYOR SORUN NEDEN KAYNAKLIDIR SİZCE 3ÜNÜDE VATANDAN ALDIM GARANTİYE GONDERDİLER EĞER SORUN YOK DİYE GERİ GELİRSE GÜÇ KAYNAĞINI DEĞİŞTİRMEK MANTIKLI OLURMU?

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
Aralarda bir nokta koy virgül koy da anlaşılır olsun. Ne anlattığını anlamak için çaba sarfetmek gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını da yaz ki anlayalım psu yeter mi yetmez mi.

aulgen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Aziz Ülgen
güç kaynağı sorunlu ise muhtemelen anakart bozar oda cpu kırmızı yanmasına neden olur . Başıma geldiği için biliyorum.
Güç kaynağı sesli çalışıyorsa temizle içini ama değiştirmeni tavsiye ederim. Arızalı Güç kaynakları PC katili olabiliyor.

Syg

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Anıl Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarda bir nokta koy virgül koy da anlaşılır olsun. Ne anlattığını anlamak için çaba sarfetmek gerekiyor.

Ekran kartını da yaz ki anlayalım psu yeter mi yetmez mi.
Ekran kartı msi g force 1050 ti dediğim gibi start butonuna basınca ilkinde bilgisayar açılıyor sorunsuz 3 5 sefer saha deneyince anakartta cpu ışığı yanıyor sorun neden kaynaklı olabilir?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
güç kaynağı sorunlu ise muhtemelen anakart bozar oda cpu kırmızı yanmasına neden olur . Başıma geldiği için biliyorum.
Güç kaynağı sesli çalışıyorsa temizle içini ama değiştirmeni tavsiye ederim. Arızalı Güç kaynakları PC katili olabiliyor.

Syg
İşlemci eror vermis power güç vermiyor olabilir yada işlemci sorunlu olabilir anakarttaji işlemci güç veren taraf da zorunlu olabilir bende yaşadım anakart sorunlu çıkmıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Anıl Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Syg
Eyvallah reis Bakalım duruma gore guc kaynağını değiştiririm servisten ne çıkcak bilmiyorum sonucu buraya yazarım

İşlemci eror vermis power güç vermiyor olabilir yada işlemci sorunlu olabilir anakarttaji işlemci güç veren taraf da zorunlu olabilir bende yaşadım anakart sorunlu çıkmıştı
Anladım kral güç kaynağı değişsem iyi olcak gibi şu garantiden bi cevap gelsinde sonucu buraya yazarım eğer derseler parçalarda sorun yok sebebi güç kaynağıdır başka sebebten olmaz gibi :/

Anakarta bide 2933 mhz ram desteklio üstündeki 3200 mhz bir problem olurmu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,778
Üyeler
155,627
Son üye
thekillingroad