Neler Yeni

Android telefon alınır mı ?

vhanlua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
batuhan balcı
Herkese merhaba, ilk çıktığından beri yaklaşık 5 senedir iphone 7 plus kullanıcısıyım, bundan önceki telefonum samsung galaxy note 3'tü ve o zamanlarda android telefonlar 1 sene kullanımdan sonra kasma donma yapar kullanılmaz hale gelirdi günümüzde nasıl bilmiyorum. Şu an da telefonumdan memnunum kasma donma problemi yaşamıyorum ve onca seneye rağmen hala güncelleme alıyor ancak artık epey eskidi ve arayüzünden de sıkıldım. Sorum şu: tüm bu anlattıklarımı göz önünde bulundurarak bugün 15 bin tl gibi bir parayı s21 ultra, mi 11 ultra gibi bir cihaza gömmek mantıklı mı yoksa iphone 12 serisinden devam mı dersiniz ?

Not: Cihazda tasarıma önem veriyorum ve iphone çentiği hoşuma gitmiyor.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Ben olsam Android tercih ederdim. Çünkü bana daha işlevsel ve fiyatının hakkını veriyor gibi geliyor. Bir yandan da eğer uygun fiyata gelirse iPhone 12 mini de bence alınabilir. Küçük telefon seven biri olarak bence 12 mini mükemmel bir telefon. iPhone 7'den daha küçük ama ekranı daha büyük. O nedenle biraz daha öncelikli tutulabilir bence.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
iPhone almanızın daha iyi olacağı düşüncesindeyim. Almadan önce teknoloji mağazalarında ara yüzlerini test edebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,909
Üyeler
152,567
Son üye
tugrull01
Top Bottom