Neler Yeni

android telefonum pc bağlanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
Merhaba, telefonu daha önce çok bağladım. Telefon bana ait değil, ev ahalisinden birinin. Bir süre iş için gidip geldikten sonra önemli fotoğraflarımdan bazılarının silinmiş olduğunu gördüm.
Normalde silinenleri bilgisayarıma bağlayıp geri getirebiliyorum ancak bu sefer sorun yaşıyorum. Ne laptopuma ne masaüstüme hiçbir PC'me bağlanmıyor diğer telefonlar bağlanabilirken.
USB aygıtı tanınmadı diye arıza veriyor, internet üzerinden birçok seçeneği denedim. Yeniden başlattım, geliştiriciyi açıp birkaç bir şey denedim ancak nafile ve çıldırmak üzereyim.
Nasıl bağlayabilirim telefonu?

Son düzenleme:

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
farklı bir kabloyla denediniz mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
farklı bir kabloyla denediniz mi?
evet bir çok farklı kabloyla denedim sorunlar kablolarda mı diye diğer cihazları taktım ancak bağlanıyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

1681307675926.png

böyle diyor ancak gerçekten sorun bu değil kabloda veya bilgisayarda sorun yok her cihaza bağlanırken bunda sorun yaşıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
yardım edebilecek yok mu? gerçekten yardıma ihtiyacım var.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,767
İsim
Emre Zengin
evet bir çok farklı kabloyla denedim sorunlar kablolarda mı diye diğer cihazları taktım ancak bağlanıyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
böyle diyor ancak gerçekten sorun bu değil kabloda veya bilgisayarda sorun yok her cihaza bağlanırken bunda sorun yaşıyor
Emin değilim ama telefonun şarj soketi girişindeki pinlerinde bir sorun olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
Emin değilim ama telefonun şarj soketi girişindeki pinlerinde bir sorun olabilir.
Başka ne olabilir bir tahmininiz var mı? Ayrıca bu sorunsa eğer düzeltilebilir mi? Şarj olmasında vesaire hiçbir sıkıntı yok bu arada tamamen sorunsuz bir telefon.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,767
İsim
Emre Zengin
başka ne olabilir bir tahmininiz var mı? ayrıca bu sorunsa eğer düzeltilebilir mi şarj olmasında vesaire hiçbir sıkıntı yok bu arada tamamen sorunsuz bir telefon.
Şimdi dedemin Samsung S4'ü vardı. Ona Custom ROM atıcaktım fakat ne yaptıysam çözüme ulaşamadım. Forumdan bir arkadaş pinlerin birinde sorun olabileceğini söyledi. Dediğin gibi telefon sıkıntısız şarj oluyor. Eski cihaz boşuna yaptırtmak istemedim. Aklıma başka seçenek gelmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
Şimdi dedemin Samsung S4'ü vardı. Ona Custom ROM atıcaktım fakat ne yaptıysam çözüme ulaşamadım. Forumdan bir arkadaş pinlerin birinde sorun olabileceğini söyledi. Dediğin gibi telefon sıkıntısız şarj oluyor. Eski cihaz boşuna yaptırtmak istemedim. Aklıma başka seçenek gelmiyor.
Yaptırması maliyetli bir şey mi hocam?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,767
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
Onun hakkında bir fikrim yok hocam maalesef.
Teşekkür ederim, ancak belki sorun bu değildir bilemiyorum. bağlamam gerekiyor her telefonda sıkıntısı olurken bunda sorun yaşıyorum. telefon ayarlarıyla alakalı bir şey olabilir mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,767
İsim
Emre Zengin
Teşekkür ederim, ancak belki sorun bu değildir bilemiyorum. bağlamam gerekiyor her telefonda sıkıntısı olurken bunda sorun yaşıyorum. telefon ayarlarıyla alakalı bir şey olabilir mi?
USB Hata Ayıklamayı falan aktif edip kontrol ettiğini düşünüyorum. Paylaşım olarak dosyaları paylaşma aktifse ve halen sorun çıkartıyorsa dediğim gibi olabilir. Cihazın markası neydi bu arada?

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Murat
USB Hata Ayıklamayı falan aktif edip kontrol ettiğini düşünüyorum. Paylaşım olarak dosyaları paylaşma aktifse ve halen sorun çıkartıyorsa dediğim gibi olabilir. Cihazın markası neydi bu arada?
Bir kaç ay önce tekrar denemiştim sanırım geliştirici seçeneklerinden bir şekilde aktif etmiştim hata ayıklamayı ancak sorun çözülmemişti.
Paylaşım olarak dosyaları paylaşma dediğiniz kısım hangi kısım?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,767
İsim
Emre Zengin
Bir kaç ay önce tekrar denemiştim sanırım geliştirici seçeneklerinden bir şekilde aktif etmiştim hata ayıklamayı ancak sorun çözülmemişti.
Paylaşım olarak dosyaları paylaşma dediğiniz kısım hangi kısım?
Fotoğrafları göster, medyaları göster, sadece şarj et. Kısmından bahsediyorum hocam. Bir de telefon arama kısmına *# gibi bir sayı giriyorduk aklımda değil şuan o. Oradaki seçeneklerden MTP falan vardı sanırım. Şuan hiç hatırlamıyorum onlara da bir bak.

Top Bottom