Neler Yeni

aniden yavaşlayan pc

ThAunder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Bülbül
aylardır kullandığım pc son 1-2 gündür hep oynadığım oyunlarda aşırı kasıyor tekliyor ne olduğunu anlamadım oyunlar ağır desem biri long dark mesela oldukça düşük bir sistem istiyor ama onda bile sık sık takılıyor pc anlamadım bazı tanıdıklarım virüs taraması yap dediler ama bildiğim iyi bir virüs programı yok olsa da orjinal alamam yardımcı olabilecek birileri varsa bakarsa sevinirim

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
aylardır kullandığım pc son 1-2 gündür hep oynadığım oyunlarda aşırı kasıyor tekliyor ne olduğunu anlamadım oyunlar ağır desem biri long dark mesela oldukça düşük bir sistem istiyor ama onda bile sık sık takılıyor pc anlamadım bazı tanıdıklarım virüs taraması yap dediler ama bildiğim iyi bir virüs programı yok olsa da orjinal alamam yardımcı olabilecek birileri varsa bakarsa sevinirim
Oyunlar orijinal mi?

ThAunder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Bülbül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc özellikleri
r3 1200
gtx 1050
8 gb ram 2666
a320 anakart
120 gb ssd 1tb hdd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunlar orijinal mi?
evet epic games in oyunları dediğim gibi aylardır oynuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri