Neler Yeni

animeciler ile neden dalga geçiyorlar

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Valla ben animeyi normal dizi filmlerden daha cok seviyorum(netflixin%80ini izlemis biri olarak) . Kim ne derse desin hatta anime girl ler normal kızlardan daha güzrl geliyor.

Tre-x

80+ Silver
Valla ben animeyi normal dizi filmlerden daha cok seviyorum(netflixin%80ini izlemis biri olarak) . Kim ne derse desin hatta anime girl ler normal kızlardan daha güzrl geliyor.
hocam birde şu muhabbet ne '' anime kızları gerçek mi '' ?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
arkadaşlarım genelde 'anime izleyenin kendisine saygısı falan yok ' diyor , ' kaşa***** falan izler ' diyor diyorum neden diyorlar bunu anlaman için shitpostçu olman lazım sizce neden dalga geçiyorlar anime izleyenler ile ?
( not : anime izlemiyorum )
aşırı cafcaflı ve dilimin ucunda olup söyliyemediğim birkaç kelimede var tatlı ve sevimliler ama tarzım değil çizgi film tarzı şeyleri sevmiyorum daha çok bilim kurgu ve çok yüksek bütçeli taş gibi efektli filmler ilgimi çekiyor

Syphoenix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mehmethan
arkadaşlarım genelde 'anime izleyenin kendisine saygısı falan yok ' diyor , ' kaşa***** falan izler ' diyor diyorum neden diyorlar bunu anlaman için shitpostçu olman lazım sizce neden dalga geçiyorlar anime izleyenler ile ?
Kanka öyle insanlar genelde dalgasına diyor. Ciddi diyen olduğunu sanmıyorum varsa da beynine bir baktırsın. Ayrıca her yere anime profil fotoğrafı koyup etrafta japonca konuşmaya çalışan irite insanlar da var. Belki bu insanlardan dolayı böyle düşünüyorlardır.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Kanka öyle insanlar genelde dalgasına diyor. Ciddi diyen olduğunu sanmıyorum varsa da beynine bir baktırsın. Ayrıca her yere anime profil fotoğrafı koyup etrafta japonca konuşmaya çalışan irite insanlar da var. Belki bu insanlardan dolayı böyle düşünüyorlardır.
Bu arada asiri anime izleyince japonca birsuru cümle kelime ogreniyorsun. En azindan bende öyle oldu. Nasil yazildigini bilmesemde soyleyebiliyorum en azindan.

Syphoenix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mehmethan
Bu arada asiri anime izleyince japonca birsuru cümle kelime ogreniyorsun. En azindan bende öyle oldu. Nasil yazildigini bilmesemde soyleyebiliyorum en azindan.
Etrafta japonca konuşmaya çalışıp,her yerde profil fotoğrafını anime yapıp, cosplayerlarin hepsini takip edip evinde hazır noodle yapmaya çalışan kitleden bahsettim ben kankam.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Etrafta japonca konuşmaya çalışıp,her yerde profil fotoğrafını anime yapıp, cosplayerlarin hepsini takip edip evinde hazır noodle yapmaya çalışan kitleden bahsettim ben kankam.
Biliyom yinede yaziyim dedim

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Bazıları cidden çok abartıyor instagram animecileri yüzünden böyle olduğunu düşünüyorum ama bunlari diyenleri de savunmuyorum

Impe

80+ Silver
Aga çoğu görüyor bir hen*** hepsini öyle zannediyor animelerin

Top Bottom