Neler Yeni

Ankara İtopya son durum

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ercan Caner
Adama helal olsun. ""Yalan, dolan, sahte tık, hepsini bir kişi alıyor, acaba satıyorlar mı o bile belli değil"" vs diye adama çamur atarlarken adam geceden beri bekleyen sırayı paylaştı başka illerden sistem almaya gidenler oldu. Gerçekten tebrik ederim. Çok şükür ben daha önceki sistemlerden birini alabildim bileğimin hakkıyla :) Alanlara hayırlı olsun.

FroenT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
İlkercan Aktemur
Son açtığım konuya bakabilir misiniz yardıma ihtiyacım var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Bende aldım bu bugün daha yeni kendime geliyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: mlhr

Ceyvit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım
Soğuktan dizlerim ağrıyor hala neyse ki bugün sistemi teslim alacağım öyle kendime gelirim sanırım. Teşekkürler @Abdullah Hacıgül

Akanzaii06

80+ Bronze
Benim anlamadığım ve soğukta 12 14 saat benimle bekleyen arkadaşlarında anlamadığı bir durum var. Ekran kartları stoklarında Asus Msi dan hariç videoda Gigabyte nin 2 tane versiyonundan bahsediyor. 1. si Gigabyte Eagle Rtx3050(2 fanlı) diğeri
Gigabyte GeForce RTX 3050 Gaming OC ( 3 FANLI)... Doğru mu? doğru. Fakat Ankara İtopya da çalışan personel arkadaş hepsi gigabyte, 80 tanesi 2 fanlı 20 tanesi 3 fanlı dedi. Kapıyı tutan yetkili abimize de bu 2 ve 3 fanlı kartları şansa karambole kime gelirse olacağını söyledi. Ama ne hikmetse İçerde siparişi hazırlayan arkadaş ise 3 fanlı gigabyte modelinin olmadığını söylüyor. Depoda çalışan adetini dahi belirten fakat ne sekilde dağıtılcağını bilmeyen personel mi doğruyu söylüyor? Kapıyı tutan yetkili abimiz mi doğruyu söylüyor? Yoksa İçerde siparişi Hazırlayan Arkadaş mı? Ankara İtopya da Eğer 3 fanlı Gigabyte nin bu kampanyalı sistemden 3050 alan varsa söylesin. Tüm Yetkili arkadaşlar ve personel ağız birliğimi yapıyor anlayalım. Ne yani bu devlet sırrı mı. Varsa Vardır Yoksa Yoktur. Ya ilk sıradakilere verilir ya karambole...

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,915
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Benim anlamadığım ve soğukta 12 14 saat benimle bekleyen arkadaşlarında anlamadığı bir durum var. Ekran kartları stoklarında Asus Msi dan hariç videoda Gigabyte nin 2 tane versiyonundan bahsediyor. 1. si Gigabyte Eagle Rtx3050(2 fanlı) diğeri
Gigabyte GeForce RTX 3050 Gaming OC ( 3 FANLI)... Doğru mu? doğru. Fakat Ankara İtopya da çalışan personel arkadaş hepsi gigabyte, 80 tanesi 2 fanlı 20 tanesi 3 fanlı dedi. Kapıyı tutan yetkili abimize de bu 2 ve 3 fanlı kartları şansa karambole kime gelirse olacağını söyledi. Ama ne hikmetse İçerde siparişi hazırlayan arkadaş ise 3 fanlı gigabyte modelinin olmadığını söylüyor. Depoda çalışan adetini dahi belirten fakat ne sekilde dağıtılcağını bilmeyen personel mi doğruyu söylüyor? Kapıyı tutan yetkili abimiz mi doğruyu söylüyor? Yoksa İçerde siparişi Hazırlayan Arkadaş mı? Ankara İtopya da Eğer 3 fanlı Gigabyte nin bu kampanyalı sistemden 3050 alan varsa söylesin. Tüm Yetkili arkadaşlar ve personel ağız birliğimi yapıyor anlayalım. Ne yani bu devlet sırrı mı. Varsa Vardır Yoksa Yoktur. Ya ilk sıradakilere verilir ya karambole...
3 fanlı gigabyte aldığını söyleyen kişiler gördüm.

Akanzaii06

80+ Bronze
3 fanlı gigabyte aldığını söyleyen kişiler gördüm.
Orda 3x fan 2x fan mevzusunda Ali Cengiz oyunları döndü kesin. çünkü personeller çok çelişkili konusuyordu. birisi var diyor diğeri yok bir diğeri şansa kime gelirse dendi. Sıra konusunda hiç torpil dönmedi o konuda taktir ediyorum. fakat ekran kartında bi şeyler oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağ üstte mağaza
Sıra 75-80 arası
Unutamayacağım bir anım oldu :)
edit: 44.sıradaydım

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,188
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Tatlı bir telaşlı bekleyişti, unutulmaz böyle anılar :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
1,002,035
Üyeler
158,699
Son üye
Encarerx
Top Bottom