Neler Yeni

Öneri Ankara'yı bilenler yardım edebilir mi

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
2 yıldır Ankara'da üni okuyorum ama Kızılaydan ve Söğütözünden başka bi yer bilgim yok sayılır zaten çok gezemiyorum bölümüm yüzünden; sevgilimle gidebileceğim düzgün daha sade Kızılay gibi olmayan yerler arıyorum yürümek için yerler olabilir gezilebilecek güzel avmler de olabilir pek bilgim olmadığı için ne varsa öğrensem güzel olur bir de rakıya gidebileceğimiz güzel bi restoran da önerebilirseniz çok güzel olur.(fiyat olarak çok pahalı olmazsa güzel olur malum öğrenciyiz ama ucuz da önermenize gerek yok aşırı pahalı olmasın yeterli )(avm de olur ama teaco gibi tatlı samimi estetik mekanlar da olabilir)

Son düzenleme:

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,582
İsim
Kgn
Hocam bende 19 yıldır Ankaralıyım ama Ankara 0
Evden üniye ulus,Ankamall,yenimahalle filan başka yok

Avm olarak Ankamall'e filan gidebilirsiniz.
Cepa Avm vardı ama nasıl gidilir bilgim yok,karşısında 1 avm daha var karşılıklı.Bahçelievler,Yenimahalle filan var.Başka bildiğim yok

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,582
İsim
Kgn
Podium, a city avm olarak güzeller. 2 'niz Demet parkı tarafına gidebilirsiniz.
A city güzel de hocam yer kısmı sıkıntı biraz.
Demet Parkı da güzel yer ama artık o taraflara da yabancılar ele geçirdi resmen(anladınız)

Ankamall yer olarak iyi bence, yanında Millet Bahçesine gider gezerler belki de

S H I V A & Emekli Global

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,115
İsim
a l p e r
bende ankarada yasiyorum. oyle cok fazla gezilecek pek bir yer yok aslinda hani mamak, etimesgut sincan kecioren bu tarz yerlerde oturan insanlar genelde kizilay gibi yerlerde takiliyor. ne biliyim barlar sokaginda takilmak kizilay awm yemek yemek vs hergun gidilecek yerler degil zaten

Receb İvedik

80+ Bronze
2 yıldır Ankara'da üni okuyorum ama Kızılaydan ve Söğütözünden başka bi yer bilgim yok sayılır zaten çok gezemiyorum bölümüm yüzünden; sevgilimle gidebileceğim düzgün daha sade Kızılay gibi olmayan yerler arıyorum yürümek için yerler olabilir gezilebilecek güzel avmler de olabilir pek bilgim olmadığı için ne varsa öğrensem güzel olur bir de rakıya gidebileceğimiz güzel bi restoran da önerebilirseniz çok güzel olur.(fiyat olarak çok pahalı olmazsa güzel olur malum öğrenciyiz ama ucuz da önermenize gerek yok aşırı pahalı olmasın yeterli )(avm de olur ama teaco gibi tatlı samimi estetik mekanlar da olabilir)
Kuğulu park olabilir , bahçelievler 7. cadde olabilir ama çok piyasa yapılıyor . bahçelievlerin çoğı yeri olabilir . Yenimahalle metrodan çıkıp merdivenlerden çıkınca teleferiğe binebilirsiniz ego kartıyla . Gençlik parkı olabilir ama hava soğuduğu için saçma olur ora yazın bence güzel bir yer

Emrhan_

80+ Bronze
A city güzel de hocam yer kısmı sıkıntı biraz.
Demet Parkı da güzel yer ama artık o taraflara da yabancılar ele geçirdi resmen(anladınız)

Ankamall yer olarak iyi bence, yanında Millet Bahçesine gider gezerler belki de
Güzel ya ben çok gitmediğim için söylemiştim. Ama podium tercih edebilirsiniz güzeldir.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,053
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Ankara; Ankamall, Kızılay ve Ulus'tan ibaret..

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim herkese yardımınız için Ankara böyle sanırım yapacak bir şey yok gibi ):,deneyeceğim dediklerinizi.Ben de Tekirdağ'dan geldim rakıya gitmeye pek yer bulamıyorum sadece aşırı lüks içi full dolu meyhane restoranlar var çok sıkışık caddelerde

ankarada pek bir yer yok ben de doğduğumdan beridir ankaradayım 0 bilgi

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Eryaman - Göksu Parkı ve Gölbaşı - Mogan Gölü güzel beğendim .

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Hocam Ankaradaki en iyi şeylerden biri tiyatrodur bence tiyatrolara bakabilirsiniz.
Göskü parkı, kuğulupark gibi parklara bakabilirsiniz.
Farklı bir avm tarzı olsun derseniz next level'a bakabilirsiniz. (pahalıdır)
Holland lop cafe türkçe ismiyle tavşanlı kafe. (ümitköyde)
Eğer alkol kullanıyorsanız sakin publara gidebilirsiniz.
Ankara kalesinin ordaki müzelere bakabilirsiniz.
Hamamönü çok güzeldir oraya gidebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim de Ankarada 5. senem bu kadar bilgi çıktı.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,523
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ișıklı mıșıqlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR