Neler Yeni

Anker Q10 vs JBL 510BT vs Taotronics SoundSurge 85

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmed Sancaktar
Bütçe
700
Bütçe 700 ün altı olacak şekilde.
Dışarıda kullanmak istiyorum okulda servise giderken yürürken ders çalışırken vs ayrıca arama yaparken. Zaten pc içim bi kulaklığım var.
Her neyse aklımda şu modeller var: JBL Tune 510BT (ama birçok kişi önermiyor nedense en çok satılan olmasına rağmen)
Anker Soundcore Q10 (çok fazla kişi öneriyor ama dışarıda kullanmak için çok kaba değil mi sizce?)
Taotronics SoundSurge 85 (Dışarıya ses veriyor diyenler var lakin anc özelliği de bir bakıma cezbediyor)

Tavsiyelerinizi bekliyorum :))

semih34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Semih
Ankerin kronik dip ses sorunu var. 15 gün kullandım iade ettim. Aşırı rahatsız etti.

Kontfire

80+ Silver
Dışarıda kullanmak istiyorum okulda servise giderken yürürken ders çalışırken vs ayrıca arama yaparken. Zaten pc içim bi kulaklığım var.
Her neyse aklımda şu modeller var: JBL Tune 510BT (ama birçok kişi önermiyor nedense en çok satılan olmasına rağmen)
Anker Soundcore Q10 (çok fazla kişi öneriyor ama dışarıda kullanmak için çok kaba değil mi sizce?)
Taotronics SoundSurge 85 (Dışarıya ses veriyor diyenler var lakin anc özelliği de bir bakıma cezbediyor)

Anker Q10 kullanıyorum 2 yıldır. Biraz büyük ve ağır çünkü bataryası yüksek kapasiteli, şarjı uzun gidiyor bu yüzden. Sesli görüşmeler için yeterli kalitede mikrofonu var. Bass up tuşu var basılınca bir tık daha bass artıyor. Ben zamanında 270 TL ye almıştım tam F/P ürünüydü. Şarjı bittiğinde kutusundan çıkan veya herhangi bir aux kablosuyla müzik keyfine devam edebiliyorsun ama telefon görüşmesi için mikrofon, aux ile bağlıyken çalışıyormu bilmiyorum. Type-C ile şarj oluyor yanlış bilmiyorsam hızlı sarj destekliyordu. Hi-Res sertifikası var zaten biliyorsundur. Hi-Res ile FLAC formatındaki müzikler çok kaliteli geliyor kulağa. Müzikleri kesinlikle FLAC olarak dinlemeni tavsiye ediyorum her ne kadar tek bir şarkı 50mb olsa da bazen :). Uzun süre kullanımda kulağımı biraz terletiyor, diğer kulaklıkları bilmiyorum. Kendi deneyimlerimle Q10 u özetlemek istedim umarım faydalı olmuştur.

Vesselam

80+ Bronze
Bir sene anker q10 kullandım, ev için gayet ideal fakat dışarısı için pek tavsiye etmem. Kabalığından ziyade büyük, ağır ve boyunda harekat alanını çok kısıtlıyor. Sesi bayağı iyidir üzmez ama tavsiyem ts 85, ses konusunda olsun ergonomi olsun ankeri sollar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmed Sancaktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anker Q10 kullanıyorum 2 yıldır. Biraz büyük ve ağır çünkü bataryası yüksek kapasiteli, şarjı uzun gidiyor bu yüzden. Sesli görüşmeler için yeterli kalitede mikrofonu var. Bass up tuşu var basılınca bir tık daha bass artıyor. Ben zamanında 270 TL ye almıştım tam F/P ürünüydü. Şarjı bittiğinde kutusundan çıkan veya herhangi bir aux kablosuyla müzik keyfine devam edebiliyorsun ama telefon görüşmesi için mikrofon, aux ile bağlıyken çalışıyormu bilmiyorum. Type-C ile şarj oluyor yanlış bilmiyorsam hızlı sarj destekliyordu. Hi-Res sertifikası var zaten biliyorsundur. Hi-Res ile FLAC formatındaki müzikler çok kaliteli geliyor kulağa. Müzikleri kesinlikle FLAC olarak dinlemeni tavsiye ediyorum her ne kadar tek bir şarkı 50mb olsa da bazen :). Uzun süre kullanımda kulağımı biraz terletiyor, diğer kulaklıkları bilmiyorum. Kendi deneyimlerimle Q10 u özetlemek istedim umarım faydalı olmuştur.
Teşekkürler dip ses sorunu yaşadınız mı acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmed Sancaktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sene anker q10 kullandım, ev için gayet ideal fakat dışarısı için pek tavsiye etmem. Kabalığından ziyade büyük, ağır ve boyunda harekat alanını çok kısıtlıyor. Sesi bayağı iyidir üzmez ama tavsiyem ts 85, ses konusunda olsun ergonomi olsun ankeri sollar.
Taotronics dışarıya ses veriyor mu bilginiz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende henüz dip ses sorunu çıkmadı. Teknoloji biraz şans işi
Evet alırken biri bişey diyor biri tam tersi gerçekten öyle :)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,634
İsim
Oğuz Oğuz

Dışarıda kullanacaksan jbl
evde ise anker

Kontfire

80+ Silver
Kulaklığın katlandığı kısım da metalden bu arada. Herhangi bir zarar görmedi o mekanizma şuana kadar. Boyunda dururken konforlu hissedemiyorsun ama kafanı sağa sola çevirirken yani kulaklığı kullanmadığın zamanlarda internetten 50TL civarına satılan kulaklık kabına koyarsan daha iyi olur.

semih34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Semih
şuanda kullandığınız bir kulaklık varmı hangisini tavsiye edersiniz?
Gaming gecesinden 229 TL'ye Logitech kulaklık aldım. Anker Q10 Lifeyi geçen ay indirimle 319₺ ye hb den almıştım. Dip ses sorunundan şikayetçi çok fazla kişi var. Eğer yinede almak istiyorsanız Q10 life alabilirsiniz. Bir sorun çıkarsa da garantiye gönderip yenisini alırsınız. Garanti konusuda firma çok iyi. Dışarıda kullanıma pek uygun olduğunu sanmıyorum çünkü kulaklık gerçekten çok ağır ve kaba duruyor. JBL alabilirsiniz arkadaşım da 510BT var çok memnun. Q10 Almak isterseniz de Maksimum 400₺ verin fazlasını hak etmiyor. Bu arada Q10 Dışarıya çok fazla ses veriyor. Minimum ses düzeyinde müzik dinleseniz bile dışarıdaki müzik sesini duyuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,182
Üyeler
155,373
Son üye
TugraKYM
Top Bottom