Neler Yeni

Anker q30 2100 alınır mı?

Spacee

80+
Arkadaşlar kuponla 2100 e geliyor alınır mı şuan düşer mi sizce?

Spacee

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düşebilir ama güzel urun
Evet onu biliyorum zaten de q10 um var hala sağlam yani ve almaya değer bi ürün onu da biliyorum da son aldığım bikaç şey şansıma ben aldıktan sonra bi daha indirime düşüyor o yüzden yine bi sorayım dedim.

serwintes

80+ Silver
Evet onu biliyorum zaten de q10 um var hala sağlam yani ve almaya değer bi ürün onu da biliyorum da son aldığım bikaç şey şansıma ben aldıktan sonra bi daha indirime düşüyor o yüzden yine bi sorayım dedim.
indirime girer onu diyim bende de q10 vardı kafamı eziyor diye bıraktım kullanmayı yoksa memnundum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Q10 varken ve sağlamken gerek yok bence. Kulaklık bozulsa falan olur da o kadar para vermeye değecek bir fark olmayacak.

Spacee

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Q10 varken ve sağlamken gerek yok bence. Kulaklık bozulsa falan olur da o kadar para vermeye değecek bir fark olmayacak.
Hocam o kadar farka değiyo da dediğiniz gibi sağlamken diğerine almaya gerek yok para israfı olur şuan için eyw

Top Bottom