Neler Yeni

🔥Anker soundcore motion B Bluetooth Hoparlör 515.49 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Mi boxta ben de aynı sorunu yaşıyorum ama hoparlörle alakalı değil wanderboom 2 de mi box da aynısı yapıyo.auxla kullanıyorum ben de
güç kablosu (yani micro usb) sürekli takılı mı usbye veya prize,yoksa sadece auxu takmak yeterli oluyor mu hocam

Zalımo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Zaniolo
kullanan arkadaşlar bişey sormak istiyorum,pcde uzun süreli aux kablosu ve usbsi takılı olarak kullananız var mı,yani iki tane yanda hoparlör kablo çeşidi yerine bunu kullanmayı düşünüyorum masaüstü pcmde,bu amaçla kullanan memnun kalan fikirlerini paylaşmak isteyen var mı acaba
Dostum ben tv de mi boxa auxla bağlayarak kullanıyorum şarjı inanılmaz iyi pc için de masanda çok yer kaplamadan gayet şık ve kullanışlı olur.Alırsan pişman olmazsın f/p ürün muadillerine göre bu fiyat bandında alınabilecek bence en iyi hoparlör
Mesaj otomatik birleştirildi:

güç kablosu (yani micro usb) sürekli takılı mı usbye veya prize,yoksa sadece auxu takmak yeterli oluyor mu hocam
Ben şarj edip şarjı dolunca çıkarıyorum hocam zaten 15 saat civarı gidiyo şarjı günlük kullanımda 3-4 güne 1 şarj edip kullanırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Dostum ben tv de mi boxa auxla bağlayarak kullanıyorum şarjı inanılmaz iyi pc için de masanda çok yer kaplamadan gayet şık ve kullanışlı olur.Alırsan pişman olmazsın f/p ürün muadillerine göre bu fiyat bandında alınabilecek bence en iyi hoparlör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şarj edip şarjı dolunca çıkarıyorum hocam zaten 15 saat civarı gidiyo şarjı günlük kullanımda 3-4 güne 1 şarj edip kullanırsın
Ugreen 90 Derece L Tipi 3.5mm Aux Ses Kablosu Mavi 2 Metre https://www.amazon.com.tr/dp/B08QDV1GTZ?ref_=cm_sw_r_apann_dp_C84X8PP58ST1CAZ1TF9N

aux için şunu almayı planlıyorum hocam,var mı sizin bir öneriniz

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bende Grundig Gsb 2000 var depoda kalmış garibim fiyatı da bedavaya geldi çalıştığım yerden.
Ses performansı baya güzelmiş 4+1 ses var.

s-l600.jpg

Son düzenleme:

Frisky07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdi
Mi boxta ben de aynı sorunu yaşıyorum ama hoparlörle alakalı değil wanderboom 2 de mi box da aynısı yapıyo.auxla kullanıyorum ben de
Mi boxun allah belasini versin kesinlikle onermiyorum telefona vs hemen bağlanıyor anker.

Top Bottom