Neler Yeni

Yardım Anker Soundcore Q10 alınır mı?

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Bütçe
370
Arkadaşlar telefonda ve bilgisayarda(sadece müzik dinlerken) kullanacağım. Telefonumun hoparlörü sorunlu mikrofonu hoparlörde değilken çalışmıyor hoparlördeyken ses gelmiyor gibi sorunları var. Spotify Premium almayı düşünüyorum YouTube'a göre ses kalitesi aşırı kaliteli geliyor fakat telefonda dediğim gibi sorun var. Kısaca özetlemek gelirse müzik dinlemek için bassları kaliteli günde en az 3 4 saat kullanacağım mikrofonu anlaşılır olan bir kulaklık arıyorum. Uzun zamandır Soundcore Life Q10 modelinin fiyatını takip ediyordum ve fiyatı 289 TL'ye düştü bende almak istiyorum. 350 TL'ye kadar bütçe var belki bir tık daha yukarı çıkabilir. Sizce nasıldır bu kulaklık beni tatmin eder mi bu bütçeye başka öneriniz var mı?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
289'a alınır, ama bütçe arttırma imkanınız varsa direkt Soundsurge 85 alın.

Squex

80+ Silver
Soundsorge 85 Al bütçe arttirabilirsen.

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
289'a alınır, ama bütçe arttırma imkanınız varsa direkt Soundsurge 85 alın.
Hocam bass performansı düşük demişsiniz ben bass performansı olan bir model arıyorum şuan bilgisayarımda Rampage RmK3 var ve bassları çoğu zaman tatmin ediyor sizce daha iyi bass verir mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soundsorge 85 Al bütçe arttirabilirsen.
Bassları Nasıldır hocam ?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Hocam bass performansı düşük demişsiniz ben bass performansı olan bir model arıyorum şuan bilgisayarımda Rampage RmK3 var ve bassları çoğu zaman tatmin ediyor sizce daha iyi bass verir mi ?

Bassları Nasıldır hocam ?
Bass performansı istiyorsanız Q10 alın.

Squex

80+ Silver
Hocam peki q10dan farkı ne tam olarak şu özelliği olmasa almazdım diyeceğiniz yada size bu kulaklığı tercih ettiren neydi ?
Aktif ses engelleyicisi var otobüste falan iş yapıyor ve kafada rahat duruyor agritmiyor. Anker ağır buna göre biraz. Soundsurge kablolusu bassi artıyor ama.

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soundsurge 85'in tasarımını çok beğenmiştim ve aşırı rahat bir kulaklık.
Hocam tasarım olarak Q10 bana yeterli geldi zaten şuanda PC de kullandığım kulaklık tabiri caizse kulakta tank gibi duruyor maşallah. Rahatlık olarakta aşırı rahatsız etmediği sürece ve bassları iyi olduğu sürece sorun yok bence.

Aktif ses engelleyicisi var otobüste falan iş yapıyor ve kafada rahat duruyor agritmiyor. Anker ağır buna göre biraz. Soundsurge kablolusu bassi artıyor ama.
Kulak üstü kulaklıklarda iade oluyormuydu hocam ? Çünkü 2 sinide denemek istiyorum sonuçta kulaklık bu bilgisayar değil performansını kullanmadan bilemezsin.

Squex

80+ Silver
Hocam tasarım olarak Q10 bana yeterli geldi zaten şuanda PC de kullandığım kulaklık tabiri caizse kulakta tank gibi duruyor maşallah. Rahatlık olarakta aşırı rahatsız etmediği sürece ve bassları iyi olduğu sürece sorun yok bence.

Kulak üstü kulaklıklarda iade oluyormuydu hocam ? Çünkü 2 sinide denemek istiyorum sonuçta kulaklık bu bilgisayar değil performansını kullanmadan bilemezsin.
Sorun yaşayabilirsin iade kısmında. Hijyen ürünü falan diye bahane edip almayabilirler iade

rookie27

80+ Gold
Ben Q10 kullanıyorum bir problemi hariç çok memnunum geçen aylarda 170TL ye almıştım şarjı çok uzun süre gidiyor ve kaliteli Bass modu efsane.

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Sorun yaşayabilirsin iade kısmında. Hijyen ürünü falan diye bahane edip almayabilirler iade
Önce Life Q10 denerim büyük ihtimalle bütçeme daha uygun ve bassları yüksek diyorsunuz. Yeterli gelirse iade etmem yetersiz gelirse iade ederim. Yorumlarınız için teşekkürler.

Ben Q10 kullanıyorum bir problemi hariç çok memnunum geçen aylarda 170TL ye almıştım şarjı çok uzun süre gidiyor ve kaliteli Bass modu efsane.
Ekolayzer var mı ?

rookie27

80+ Gold
Önce Life Q10 denerim büyük ihtimalle bütçeme daha uygun ve bassları yüksek diyorsunuz. Yeterli gelirse iade etmem yetersiz gelirse iade ederim. Yorumlarınız için teşekkürler.

Ekolayzer var mı ?
Evet Bassları yüksek ve gayet kaliteli şarjı çok uzun süreler gidiyor oyun da ses kasmak için bile kullanıyorum.
Yalnız bende dip ses sorunu başladı son 1 aydır bilginiz olsun zamanım olmadığı için garantiye göndermedim.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,873
Üyeler
154,480
Son üye
omela
Top Bottom