Neler Yeni

🔥İndirim Anker VR P10 2099TL Dip Fiyat!

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Fatih Kudu
Ben aldım kullandım iade ettim.
Bana göre:
Ses kalite olarak iyi ancak son ses çok yetersiz geldi.(ekolayzırdan hepsini fule çekin biraz artıyor ama yinede az bence)
mikrofon etraftaki sesleri kesim derken sizin sesinizi de çok azaltıyor karşıya zor gidiyor ses PC dede böyle telefon dada
Batarya olarak 3 saat dayandı PC'de oyunda bluetooth tu kapatırsanız bu biraz daha artabilir
yazılım olarak yeterli geldi tuş ayarları vesaire yapılabiliyor

En beğendiğim özelliği PC'de oyun oynarken birisi sizi telefondan ararsa bluetooth la telefona bağlıysa gelen aramayı açıyorsunuz oyunun sesini azaltıyor hem oyundaki sesi duyarken hemde konuşabiliyorsunuz.

Şu anda JBL QUANTUM TWS kullanıyorum batarya hariç birde beğendiğim özellik hariç her açıdan ankerden iyi ancak fiyatı yüksek uygunken aldım çok memnunum son ses ve yazılımı ankere göre çok ilerde bütçeniz varsa ve bataryayı sorun etmiyorsanız JBL alın derim 3 saati zor çıkarıyor PC'de oyunlarda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Demirtaş
Ben bile 3 ay önce 2300'e almıştım. Hem pc'de hem de telefonda kullanmalık bir kulaklık arıyorsanız güzel kulaklık.

Merhaba bu ürünü almayı düşünüyorum ancak pc de kullanırken diğer tws kulaklıklar da olduğu gibi hem oyun hem discord aynı anda aktif olduğunda ses kalitesini mono verme durumu varmı ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,104
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba bu ürünü almayı düşünüyorum ancak pc de kullanırken diğer tws kulaklıklar da olduğu gibi hem oyun hem discord aynı anda aktif olduğunda ses kalitesini mono verme durumu varmı ?
Evet hepsi oluyor. Aynı anda oyun sesi duyup DC de konuşup arkadan müzik dinleniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Demirtaş
Evet hepsi oluyor. Aynı anda oyun sesi duyup DC de konuşup arkadan müzik dinleniyor.
Oluyor derken sterio olarak değilde mono olarak mı veriyor. Benim denediğim bir kaç tws kulaklıkta da bu sorun vardı ses kalitesini düşürüp mono boğuk bie hale dönüştürüyordu bunda olmuyorsa alacağım hemen

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,104
İsim
Oğuz Oğuz
Oluyor derken sterio olarak değilde mono olarak mı veriyor. Benim denediğim bir kaç tws kulaklıkta da bu sorun vardı ses kalitesini düşürüp mono boğuk bie hale dönüştürüyordu bunda olmuyorsa alacağım hemen
Stereo oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,279
Üyeler
141,430
Son üye
armoniemre
Top Bottom