Z

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Z
      ZesuN, Göğüs kasları gelişmiyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam haklısınız da ben biraz daha şekillenir diye tahmin ediyordum ama sanırım zamana bırakamam gerek.
    • Z
      Hocam beslenmeme özen gösteriyorum zaten kilo başına 1.5 katı kadar protein almaya özen gösteriyorum.Sadece uyku problemim vardı ondan olmuş olabilir ama bu...
    • Z
      Machine fly yapıyorum.Bench press hareketini haftada bir defa yapıyorum onun haricinde incline dumbell press ve machine fly yapıyorum. 1710955717 Bu arada...
    • Z
      ZesuN, Diğer Sporlar kategorisinde Göğüs kasları gelişmiyor başlıklı bir konu açtı.
      Yaklaşık 5 aydır devamlı idman yapıyorum. Haftanın 3 günü büyük adeleleri 2 hareket çalıştıracak şekilde giriyorum setlere. Göğüste inciline dumbell press...
    • Z
      ZesuN, Kreatin böbrek ağrısı yapar mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kreatin kullanmak kreatinin seviyesini yükseltiyor da doktora belirtirim bunu. 1709102544 Kreatin kullanmayı bıraktım hocam ve gün içinde su alımını güne...
    • Z
      Bu hafta içinde gitmeye çalışacağım hocam hem bir genel olarak kan değerlerime bakmış olurum hem de benim gibi bu problemi yaşayan arkadaşlar olursa onlar...
    • Z
      Hayır tuvalette hiç problem yaşamadım sadece o gösterdiğim sırt tarafında ve belde ağrı var.
    • Z
      Yani kesinlikle böbrek diyorsanız yine de bir doktora görünürüm hocam.Fakat şöyle de bir durum var 3 hafta kreatin kullandığım için kreatinin seviyem bundan...
    • Z
      Yani aşırı rahatsız etmiyor ama yine biraz ağrı var hocam belimde.Ya belim diyorum ama dediğim yeri resimde göstereyim.Bu gösterdiğim iki yerde oluyor.Üst...
      • Ekran görüntüsü 2024-02-28 091400.png
    • Z
      Hocam en son bundan 2 ay önce kan vermiştim değerlerin normal diyip geri yollamışlardı beni tekrar gitsem alırlar mı bilmiyorum.
    • Z
      İyide benim su tüketimim hiçbir zaman düşük olmadı ki.
    • Z
      ZesuN, Sağlık kategorisinde Kreatin böbrek ağrısı yapar mı? başlıklı bir konu açtı.
      Bundan yaklaşık 3 hafta önce kreatine başladım.Öncelikle söyleyeyim günlük 3-4 litre düzenli olarak su içtim ve 5gr dozajını asla aşmadım.Lakin garip bir...
    • Z
      ZesuN, Full Body programı nasıl? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam sporda 4.ayıma giriyorum şu an sınav senemde olduğu için maalesef gün sayısını arttıramıyorum.Eğer programda daha fazla verim alabileceğimi...
    • Z
      ZesuN, Diğer Sporlar kategorisinde Full Body programı nasıl? başlıklı bir konu açtı.
      Maalesef zaman yetersizliğinden dolayı salonda fazla kalamıyorum, bu yüzden bu programı yapıyorum. Sizce iyi midir yapılabilir mi? Göğüs İncline Dumbell...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye