Neler Yeni

Anlayan Kişilere (Virüs)

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
Merhaba Arkadaşlar, bilgisayarıma virüslü bir cihaz taktım 5 10 saniye takılı kaldı sonra geri çektim cihazımdan , ama sorun olarak şu kaldı mouse imlecimin yanında sürekli mavi yükleniyor ibaresi gelip gelip gidiyor hiç durmadan. virüs ihtimaline karşı windows defender ve çeşitli antivirüs programları kullandım(Avast,Comodo) gibi ama her hangi bir virüse rastlamadı pc , bu mouse durumuna gıcık olmaya başladım konudan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. (Lütfen yorum yapmak için yapan tayfa yorum yapmasın.)

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Merhaba Arkadaşlar, bilgisayarıma virüslü bir cihaz taktım 5 10 saniye takılı kaldı sonra geri çektim cihazımdan , ama sorun olarak şu kaldı mouse imlecimin yanında sürekli mavi yükleniyor ibaresi gelip gelip gidiyor hiç durmadan. virüs ihtimaline karşı windows defender ve çeşitli antivirüs programları kullandım(Avast,Comodo) gibi ama her hangi bir virüse rastlamadı PC , bu mouse durumuna gıcık olmaya başladım konudan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. (Lütfen yorum yapmak için yapan tayfa yorum yapmasın.)
@Treyarch bu senin işin hocam

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhaba Arkadaşlar, bilgisayarıma virüslü bir cihaz taktım 5 10 saniye takılı kaldı sonra geri çektim cihazımdan , ama sorun olarak şu kaldı mouse imlecimin yanında sürekli mavi yükleniyor ibaresi gelip gelip gidiyor hiç durmadan. virüs ihtimaline karşı windows defender ve çeşitli antivirüs programları kullandım(Avast,Comodo) gibi ama her hangi bir virüse rastlamadı PC , bu mouse durumuna gıcık olmaya başladım konudan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. (Lütfen yorum yapmak için yapan tayfa yorum yapmasın.)
Kaspersky ile tarayın, Malwarebytes ile tarayın, Bitdefender ile tarayın, Hitman pro ile tarayın eğer bunlar bir şey bulamazsa bir şey yoktur sorun bilgisayardadır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemi yeniden başlatın ve Malwarebytes indirip tam tarama yapın.
Teşekkür ederim full sürüm olarak indirmem gerekiyormu sorunun çözümü için yoksa deneme sürümü bulunmaktamı

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Bilgisayarı kapatıp tekrar açınız. Açtıktan sonra MalwareBytes anti-malware premium trial ile tam tarama yapınız. Lakin tarama yapmadan önce ayarlardan security bölümüne geliniz ve rootkit scan'i açınız.

Tarama bittikten sonra analiz etmem için aşağıda belirttiğim konu da Farbar Recovery Scan Tool raporunuzu paylaşınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
Bilgisayarı kapatıp tekrar açınız. Açtıktan sonra MalwareBytes anti-malware premium trial ile tam tarama yapınız. Lakin tarama yapmadan önce ayarlardan security bölümüne geliniz ve rootkit scan'i açınız.

Tarama bittikten sonra analiz etmem için aşağıda belirttiğim konu da Farbar Recovery Scan Tool raporunuzu paylaşınız.

Sen nasıl bi harikasın acaba :D her eve senden bir tane lazım :D deneyince yazarım kardeşim şu an avast ile tarıyorum teşekkür ederim

Top Bottom