Neler Yeni

Anne pro 2 Kailh box white vs Razer huntsman mini purple switch

Caelius

80+ Silver
Arkadaslar aradaki fiyat farki da goz onune alindiginda hangi klavye daha mantikli olur.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
razer

bwNN

80+ Silver
Bunların dışında Asus scope rx ve Xpg summoner da iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi yüzde 60 istemiyorsan

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
kalite si ama bütçe yoksa anne 2 pro da alınabilir
Tamam iyi hoş razer kalite amma velakin
bu videoda olan işlemleri yapmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor. 1100₺ verip boşluk sesli bir klavye mi kullanılacak.

Ne kadar basit bir işlem olsa da adam kendine güvenmiyordur bozarım der garanti gider der. Herkes ben gibi klavyeyi aldığı gibi modlamak istemez böyle bir işe girişmekte istemez.

https://www.banggood.com/AKKO-3061-...html?cur_warehouse=CN&ID=6271218&rmmds=search bu varken anne pro 2 alınmaz zaten.

En azından kasanın altına ses tutacak bir sünger çekmek gerek.

Son düzenleme:

Caelius

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam iyi hoş razer kalite amma velakin
bu videoda olan işlemleri yapmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor. 1100₺ verip boşluk sesli bir klavye mi kullanılacak.

Ne kadar basit bir işlem olsa da adam kendine güvenmiyordur bozarım der garanti gider der. Herkes ben gibi klavyeyi aldığı gibi modlamak istemez böyle bir işe girişmekte istemez.

https://www.banggood.com/AKKO-3061-...html?cur_warehouse=CN&ID=6271218&rmmds=search bu varken anne pro 2 alınmaz zaten.

En azından kasanın altına ses tutacak bir sünger çekmek gerek.
Hocam soyle birsey var razer hotswap olmadiig icin modlamak daha zor birde incelemelerini izledim yabanci kanallardan hissinin kotu oldugunu soyluyorlardi malzeme kalitesinjn 30 dolarlik klavyelerden farksiz oldugunu soyluyorlardi

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Hocam soyle birsey var razer hotswap olmadiig icin modlamak daha zor birde incelemelerini izledim yabanci kanallardan hissinin kotu oldugunu soyluyorlardi malzeme kalitesinjn 30 dolarlik klavyelerden farksiz oldugunu soyluyorlardi
Videoyu izleyin lütfen switchler çıkıyor ama spray lube yapman gerekiyor.

En azından altını açıp foam doldurmak gerekir.

Akko 3061 al geç düşünme üstünde 500₺'lik keycapler bulunuyor.

Caelius

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoyu izleyin lütfen switchler çıkıyor ama spray lube yapman gerekiyor.

En azından altını açıp foam doldurmak gerekir.

Akko 3061 al geç düşünme üstünde 500₺'lik keycapler bulunuyor.
Hocam lehim yaparak cikartiyor switchleri

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Hocam lehim yaparak cikartiyor switchleri

Burada diyor ki "Switches are plate mounted and not soldering to the board they can be removed with a little force by pressing them from the underside of the board" Türkçeye çevirmek gerekirse swtichler plakaya monte edilmiştir ve pcb'ye lehimli değiller. Kartın altından hafifçene bastırarak çıkarabilirsiniz.

başka videolarda da altından bastırılarak herhengi bir lehim işlemi olmadan çıktığı gözükmekte.

Nerede lehimleri sökerek çıktığı belirtiliyor ve gösteriliyor bir türlü anlayamadım.

Attığım Akko'yu alın siz en iyisi. Double Shot keycapleri var set olarak almak gerekirse 522₺ fiyatı bulunmakta.

Caelius

80+ Silver

Burada diyor ki "Switches are plate mounted and not soldering to the board they can be removed with a little force by pressing them from the underside of the board" Türkçeye çevirmek gerekirse swtichler plakaya monte edilmiştir ve pcb'ye lehimli değiller. Kartın altından hafifçene bastırarak çıkarabilirsiniz.

başka videolarda da altından bastırılarak herhengi bir lehim işlemi olmadan çıktığı gözükmekte.

Nerede lehimleri sökerek çıktığı belirtiliyor ve gösteriliyor bir türlü anlayamadım.

Attığım Akko'yu alın siz en iyisi. Double Shot keycapleri var set olarak almak gerekirse 522₺ fiyatı bulunmakta.
Anladim hocam peki sizce akko 3061 mi daha iyi kemove snowfox 61 mi

Top Bottom