Neler Yeni

Antalya'da sığınmacıdan Türk kadına taciz: Fiyatın ne kadar diye sordu

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
arap
it sürüleri
Budur, bunların kültürü ,azgınlık uzerine kurulmuş.
Ben her zaman söylerim arap(ıt) toplumu Azginliklarina terbiye etmek yerine kadınlarına kapatır.
Kadının sesine duymaktan Kadının olduğu ortamda bulunmaktan tahrik olur.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
İsmi ismi.
illaki iyi araplar da olacaktır bu kadar sert konuşman dopru değil ama genelleme yapacaksan dığru diyorsun bunlar anca ganimet kadın falan

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,035
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arap
it sürüleri
Budur, bunların kültürü ,azgınlık uzerine kurulmuş.
Ben her zaman söylerim arap(ıt) toplumu Azginliklarina terbiye etmek yerine kadınlarına kapatır.
Kadının sesine duymaktan Kadının olduğu ortamda bulunmaktan tahrik olur.
İsveç suç oranı yüksek olma nedeni mülteciler yani Araplar diye biliyorum.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
İsveç suç oranı yüksek olma nedeni mülteciler yani Araplar diye biliyorum.
Olabilir.
Şöyle düşünüyorlar biz bu mültecileri Afrika'da bir yer oluşturup orada bakalım.
Yeter ki toplumumuzdan uzaklaşsınlar diye
adamlar bir arabin kafası ile Avrupalı birisinin kafasının uymadığını biliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

illaki iyi araplar da olacaktır bu kadar sert konuşman dopru değil ama genelleme yapacaksan dığru diyorsun bunlar anca ganimet kadın falan
Hocam iyi bir insan vardır ben yok demiyorum ama orada ki insanlar bu kültürle yetişmiş buraya gelip böyle yapmaları bize ters fakat onların kendi ülkesinde bu yaptıkları şey sonderece normal.
Bir arabın medenileşmesi için kültürünü bırakması gerekiyor

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn
Olabilir.
Şöyle düşünüyorlar biz bu mültecileri Afrika'da bir yer oluşturup orada bakalım.
Yeter ki toplumumuzdan uzaklaşsınlar diye
adamlar bir arabin kafası ile Avrupalı birisinin kafasının uymadığını biliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam iyi bir insan vardır ben yok demiyorum ama orada ki insanlar bu kültürle yetişmiş buraya gelip böyle yapmaları bize ters fakat onların kendi ülkesinde bu yaptıkları şey sonderece normal.
Bir arabın medenileşmesi için kültürünü bırakması gerekiyor
kendi ülkelerine gitsinler birsürü arap devleti var onlarda arap kendi ırklarını kabul etmiyor adamlar

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
kendi ülkelerine gitsinler birsürü arap devleti var onlarda arap kendi ırklarını kabul etmiyor adamlar
Hocam çok kötü kültürleri var üstte de yazdım bir arabın medenileşmesi için kültürüne yani araplığını bırakması gerekiyor diye onlar islam devletinden kaçıyor ama başka ulkeye kaçtiklari anda orada da kendi kültürüne ve islama yaymaya çalışıyorlar çok tutarsızlar akıllanmazlar.

Bunların nasıl düzeltilebileceği bellide şimdi buraya yazsam o mesajı görüp zoruna giden en az bir kişi gelip boşu boşuna tartışma yaratacakdır.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn
Bunların nasıl düzeltilebileceği bellide şimdi buraya yazsam o mesajı görüp zoruna giden en az bir kişi gelip boşu boşuna tartışma yaratacakdır.
dur tahmin edeyim fevkalade1 mi

islamı yaymalarında sorun yok islamı kendi yorumlarıyla yaymaları sıkıntı avrupa ülkelerinde yaşayan insanların islamdan nefret etme sebeplerinin en büyük nedenlerinden biri araplar ve arap kökenli terör örgütleri ve oluşumlardır

arapı düzeltmeye gerek yok düzelmek isteselerdi mülteci konumunda bu halde olmazlardı

edit ırkçısın yazacaklar için evet ben ırkçıyım kabul ediyorum ortadoğu yaşamı ve zihniyetinden ve bu zihniyeti ülkemizde meşrulaştıran insanlardan nefret ediyorum

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
dur tahmin edeyim fevkalade1 mi

islamı yaymalarında sorun yok islamı kendi yorumlarıyla yaymaları sıkıntı avrupa ülkelerinde yaşayan insanların islamdan nefret etme sebeplerinin en büyük nedenlerinden biri araplar ve arap kökenli terör örgütleri ve oluşumlardır

arapı düzeltmeye gerek yok düzelmek isteselerdi mülteci konumunda bu halde olmazlardı
Hocam forumda, yazdığınız gibi bir kaç kişi var.
onunla geçen bir konu da tartıştığımız zaman onu en son umarım bu yaptığın trollukten para aliyorsundur aksi halde durumun için üzülürüm diye yazmıştım.
Yani hocam o yazdıklarından para almıyorsa yazık.

Hocam aslında sorun var kimse Avrupaya gidipte ben dinime özgürce yaşayamıyorum diyemez çünkü özgürlük var fakat bu araplar kendilerine verilen hakları kötüye kullanıp insanları islam dinini yaymaya yani empoze etmeye çalışıyorlar

Türkiyede de böyle marketlere gelip başı açık kadınlara islam dini kapanmayı emrediyor diyor diye söylüyor bunu haberlerde gördük.

Hocam ben insanların bir dine inanmasına karşı değilim fakat kendi dinini başka birisine dayatmaya çalışanlara karşıyım eğer dinde, beni yay diyorsa ben o dine de karşı olurum çünkü özgürlük kalmıyor başka bir insanın inancına saygı kalmıyor.
inanç kişiye özgüdür

VeloceRR

80+ Bronze
Apk döneminde gerçekleşmiş olaydır, en az o mülteci it kadar apklılarda suçludur bu işte.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn
Hocam forumda, yazdığınız gibi bir kaç kişi var.
onunla geçen bir konu da tartıştığımız zaman onu en son umarım bu yaptığın trollukten para aliyorsundur aksi halde durumun için üzülürüm diye yazmıştım.
Yani hocam o yazdıklarından para almıyorsa yazık.

Hocam aslında sorun var kimse Avrupaya gidipte ben dinime özgürce yaşayamıyorum diyemez çünkü özgürlük var fakat bu araplar kendilerine verilen hakları kötüye kullanıp insanları islam dinini yaymaya yani empoze etmeye çalışıyorlar

Türkiyede de böyle marketlere gelip başı açık kadınlara islam dini kapanmayı emrediyor diyor diye söylüyor bunu haberlerde gördük.

Hocam ben insanların bir dine inanmasına karşı değilim fakat kendi dinini başka birisine dayatmaya çalışanlara karşıyım eğer dinde, beni yay diyorsa ben o dine de karşı olurum çünkü özgürlük kalmıyor başka bir insanın inancına saygı kalmıyor.
inanç kişiye özgüdür
yay konusunda sıkıntı yok insanların nasıl yaptığına göre değişir arkadaşlarla çekirdok kola yaparken hacı hoca ve yanında bi genç geldi bizimle saygı çerçevesi içerisinde konuştu ve camiye davet etti bunda sorun görmüyorum ama birisine gidip sen kapan sen kadınsın çalışma yada bizim cemiyet var işte hem ders hem kuran öğreniyoruz falan diyorlarsa onların içinden geçerim din bu değil din saygı çerçevesinde zorluk çıkarmadan öğrenilir uygulanır yayılır ben atıyorum hristiyan olsam yada bir inanca mensup olmasam kendine müslüman diyen muz cumhuriyetinden çıkma bir elemanın senin başın neden açık gibi sözlerini duyarsam mesafe koyarım islamofobinin avrupa ülkelerinde bu kadar yaygın olmasının sebeplerinden biride bu arapların rezalet din anlayışıdır

Top Bottom