Neler Yeni

anxgame . com Guvenilir Mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Arda Akel
Merhaba, Selamlar.
Bugun Instagram da bu web sitesinin bir sayfasina denk geldim, insta'dan bakinca kesin fake'dir, yalandir dedim sansimi google amcada denedim ve gercekten de boyle bir site varmis.

Bu sayfadan/siteden oyun alanlar varsa yesillendirebilir mi? Guvenilir mi, kullanisli mi yoksa para tuzagi mi?

Bir yandan da bir tur uyari, dolandirma amacli kurulmus siteye karsi savunma gibi olsun bu soru, ne olur ne olmaz cunku Assasin's Creed Mirage'i, Cyberpunk'i falan 89-100 liraya veriyorlar. Acayip. (Daha "keriz gibi" atlamadim, oha moha diyip saldirmadim 🤣)
Screenshot_2024-08-14-22-16-02-02_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Metehan bahar
Hanxgame vardı anxgame ilk defa duydum. Benzer isim yoluyla dolandirma diye düşünüyorum. Fake olmasa bile bu Fiyata key vermezler hesaptir büyük ihtimal

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Arda Akel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hanxgame vardı anxgame ilk defa duydum. Benzer isim yoluyla dolandirma diye düşünüyorum. Fake olmasa bile bu Fiyata key vermezler hesaptir büyük ihtimal
Degil mi? Var ya almak istedigim oyunlar bayagi indirimdeydi, zor tuttum kendimi kesin dolandirirlar diye.

Hanxgame nasil peki? Onu onerir misiniz hocam?

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Metehan bahar
Degil mi? Var ya almak istedigim oyunlar bayagi indirimdeydi, zor tuttum kendimi kesin dolandirirlar diye.

Hanxgame nasil peki? Onu onerir misiniz hocam?
Yok hocam önermem . Keyleri vermeleri bazen çok uzun sürüyor. Diğer sitelere göre aşırı ucuz olmadığı sürece alınmaz.

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Semih Nas
hesap olarak verildiğini zaten açıklamada belirtmişler bu fiyatlar ona göre yine fazla bence konu scam olup olmamasından çok fiyatların pahalı olması demek daha doğru olur

Top Bottom