Neler Yeni

Çözüldü✓ AOC MARKALI BU MONİTÖRÜ ALDIM NASILDIR

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
yok iyi. çoğu ips ten daha az ghosting var bu monitörde. kullanmadıkları ürün hakkında yorum yapmayı seven bazı arkadaşlar var forumda
Eyw usta ben sana güveniyorum 🙃🙂 iyi diyorsan iyidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok iyi. çoğu ips ten daha az ghosting var bu monitörde. kullanmadıkları ürün hakkında yorum yapmayı seven bazı arkadaşlar var forumda
Peki bir sorum olacak bunla uzun bir süre daha devam edeyim mi yoksa ilk fırsatta 2k asus fark etmez iyi bir marka olan monitöre mi geçeyim

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Furkan Demirtaş
Lg UltraGear 27 inç 1080p ips panel ekran kullanıyorum. Pikselleri sayarsın diyenler kullanıcılar mı acaba çok merak ediyorum ? Ben kullanıyorum akıyor gidiyor valla mis gibi oyun deneyimi sunuyor.
Bilip bilmeden ezbere boş yorum atanlar hocam onlar ben de 1080 27 inç kullanıyorum mis gibi.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Furkan Demirtaş
Sağolun ya kalbime kaynar sular döküldü mesajları görünce sanki dünyanın en kötü monitörünü almışım gibi hissettim 😂
Yok kardo sen herkesin her dediği lafı kale alma ağzı olan konuşur, araştırmadan denemeden görmeden karar verme.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Öncelikle yapılan yorumları analiz etmenizi tavsiye ederim. Bilerek konuşan, size bilgi vermeye çalışanlar var. Birde ezbere kalıp konuşan bir şey bilmeden sadece ezbere yorum yapanlar var.

Aldıysan artık hayırlı olsun ama bundan sonra monitör alacaklar için belki yardımcı olurum diye bu yorumu yazıyorum.
Bunlar eski nesil monitörler 2023 çıkışlı daha hızlı ghosting sorunu olmayan daha kaliteli monitörler üretildi.

Yerinizde olsam bu monitörü alırdım ama almışsınız artık. Sizin monitörü kullanıp memnun kaldıysanız yazılan yorumları dikkate almayın bence. siz memnunsanız gerisi önemli degil çünkü.

Philips Evnia 25M2N3200W 24.5″ 1ms 240Hz​

Evnia serisi yeni seri içlerinde kalite olarak bir tık düşükleri var birde kaliteli olanlarıda var. yani yeni çıkan her monitörde iyi degil. yarısı iyi yarısı kötü kalite diyebiliriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
Öncelikle yapılan yorumları analiz etmenizi tavsiye ederim. Bilerek konuşan, size bilgi vermeye çalışanlar var. Birde ezbere kalıp konuşan bir şey bilmeden sadece ezbere yorum yapanlar var.

Aldıysan artık hayırlı olsun ama bundan sonra monitör alacaklar için belki yardımcı olurum diye bu yorumu yazıyorum.
Bunlar eski nesil monitörler 2023 çıkışlı daha hızlı ghosting sorunu olmayan daha kaliteli monitörler üretildi.

Yerinizde olsam bu monitörü alırdım ama almışsınız artık. Sizin monitörü kullanıp memnun kaldıysanız yazılan yorumları dikkate almayın bence. siz memnunsanız gerisi önemli degil çünkü.

Philips Evnia 25M2N3200W 24.5″ 1ms 240Hz​

Evnia serisi yeni seri içlerinde kalite olarak bir tık düşükleri var birde kaliteli olanlarıda var. yani yeni çıkan her monitörde iyi degil. yarısı iyi yarısı kötü kalite diyebiliriz.
Monitörü önceden aldım zamlanacağını bildiğim için ama pc olmadığından daha kullanma şansım olmadı o yüzden nasıl olduğunu sorayım dedim ilerde yeni monitör almayıda düşünüyorum attığın seçenekleri de göz önünde bulunduracağım teşekkürler

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
ben kullanıyorum ama amaca bağlı film izlediğim için 27 valorant oynadığım için 240hz aldım memnunum ama 2k daha iyi olurdu tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
ben kullanıyorum ama amaca bağlı film izlediğim için 27 valorant oynadığım için 240hz aldım memnunum ama 2k daha iyi olurdu tabi.
Lol ve hikayeli oyunlar oynarım bide dizi falan yani çok pc de vakit geçirmediğim için aşırı hard bi monitör alma amacında değildim o yüzden araştırmadan almıştım

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
Lol ve hikayeli oyunlar oynarım bide dizi falan yani çok pc de vakit geçirmediğim için aşırı hard bi monitör alma amacında değildim o yüzden araştırmadan almıştım
en iyi mal sahip olduğundur.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Mehmet Aslan

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Monitörü önceden aldım zamlanacağını bildiğim için ama pc olmadığından daha kullanma şansım olmadı o yüzden nasıl olduğunu sorayım dedim ilerde yeni monitör almayıda düşünüyorum attığın seçenekleri de göz önünde bulunduracağım teşekkürler

Monitör alacagın zaman bana mesaj atarsan yardımcı olurum. Yeni monitörler çıkıyor ve eskiye göre daha az sorunlu oluyorlar. Ve youtuberlarda kendilerini geliştirdiler. Teknolojik aletler kullanarak monitörlerin verilerini ölçüyorlar ve paylaşıyorlar. Eskiden olsaydı çok güzel harika diyip geçiyorlardı ama bakıyorsun monitörü alınca ghosting ışık sızması gibi sorunlar oluyordu. :=) Şimdi test verilerine bakıp bir sorun çıkıp çıkmayacagını güvenli bir şekilde anlayabiliyorsun.

Top Bottom