Neler Yeni

AOC MONİTÖR MÜ MONSTER MI

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan

AOC 24" 24G2SAE/BK 165Hz MONİTÖR MÜ YOKSA​

MONSTER ARYOND A24 V1.1 MONİTÖR MÜ SİZCE HANGİSİ DAHA İYİDİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
AOC olan va panel monster ips panel çok bir fark olurmu o konuda. şuan kullandığım eski paneli bile belli olmayan bi monitör
Renk + Ghosting olarak olur.
Ama ben Monster'ı bedava verseler ya almam ya tereddüt ederim :)

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Renk + Ghosting olarak olur.
Ama ben Monster'ı bedava verseler ya almam ya tereddüt ederim :)
abdullah abi ikisinide incelemişti zamanında ama benim gönlüm niyeyse monsterdan yana. bunu şey olarak algılama hani laptop alıcaktır illa monster olsun diyenler gibi testlere baktım ve ona göre soruyorum. monsterda ghosting varmış ama mprt açınca gidiyormuş ama aoca kimse ghosting testi yapmamış o yüzden bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@cengizovic galiba sende bu aoc monitör var. ghostingi filan nasıl acaba rahatsız eder mi?. ve sence hangisini alayım aryond a24 mü senin aoc dan mı yardımcı olabilirsen çok sevinirim. :)

Son düzenleme:

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
abdullah abi ikisinide incelemişti zamanında ama benim gönlüm niyeyse monsterdan yana. bunu şey olarak algılama hani laptop alıcaktır illa monster olsun diyenler gibi testlere baktım ve ona göre soruyorum. monsterda ghosting varmış ama mprt açınca gidiyormuş ama aoca kimse ghosting testi yapmamış o yüzden bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@cengizovic galiba sende bu aoc monitör var. ghostingi filan nasıl acaba rahatsız eder mi?. ve sence hangisini alayım aryond a24 mü senin aoc dan mı yardımcı olabilirsen çok sevinirim. :)
Valla 2-3 sene oldu artık rahatsız etmiyor. Birkaç ayar yapıyorum override ayarı, renk ayarı gibi fazla olmuyor açıkcası. Override ayarını güçlü yapınca Ghosting neredeyse %85-90 azalıyor. Oyunlarda ve filmlerde hiç fark edilmiyor. Sadece windows gece ışığı açıkken biraz bariz belli oluyor o da webde gezinirken yazı okurken falan beyaz sayfalarda biraz belli oluyor o kadar.

Tavsiye eder miyim ucuzsa ve alternatif rakibi yoksa alabilirsin. Yani güzel monitör beğeniyorum. Ghosting hiç olmasaydı iyiydi. Monitörüm 27 inch olduğu için beğeniyorum ben. Pivot özelliği var, hoparlör var bunlar da işimi görüyor çok. Attığın AOC modelinde ghosting yok sanırım. İyice araştır öyle al. AOC monitörler genel olarak güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,067
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom