Neler Yeni

AOC Q27g4X monitör bazen görüntü vermeyi kesiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
AOC Q27g4X marka monitörüm var Opera'da Google'da gezinirken 0.5 saniyelik falan ekranda kare kare bozulmalar oluyor. GameLoop PUBG Mobile ve normal PUBG oynarken de ekran 2-3 saniye komple gidiyor ve geri geliyor, sadece ekran kararıyor arkada mouse falan tıklayınca silah ateş ediyor ses de geliyor 2-3 saniyelik kararma. Sadece o oyunlarda oluyordu şimdi normal ekranımdada oldu sebebi nedir? Display kablo kullanıyorum.

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Öncelikle başka bir cihazda deneyin böyle bir problem oluyor mu, ardından HDMI kablosunu ya da DP kablosu kullanıyorsanız onu değiştirip deneyin. Sağlam taktığınızdan emin olun. Eğer problem çözülürse sıkıntı ekran kartınızda olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle başka bir cihazda deneyin böyle bir problem oluyor mu, ardından HDMI kablosunu ya da DP kablosu kullanıyorsanız onu değiştirip deneyin. Sağlam taktığınızdan emin olun. Eğer problem çözülürse sıkıntı ekran kartınızda olabilir.
ben sistemi 1 ay kullandım sıkıntı olmadı 5 haftada soda dökülünce olmaya başladı ekran kartından oldugunu düşünmüyorum büyzden çünkü soda monitöre döküldü

Top Bottom