Neler Yeni

Aöl geçmek hakkında sorular

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
Devamsızlığım çok fazla aöl geçersem devamsızlık sorunu ortadan kalkar mı ve sınavlar nasıl oluyor 12 de geri aöl'ü bırakıp okula dönebilir miyim sorumluluk sınavları nasıl oluyor hangi okulda sınav olurum bu tarz şeyler kafamı karıştırıyor aöl hakkında sorularımı cevaplayıp bilgi verebilir misiniz ve nasıl geçebilirim

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
Devamsızlığım çok fazla aöl geçersem devamsızlık sorunu ortadan kalkar mı ve sınavlar nasıl oluyor 12 de geri aöl'ü bırakıp okula dönebilir miyim sorumluluk sınavları nasıl oluyor hangi okulda sınav olurum bu tarz şeyler kafamı karıştırıyor aöl hakkında sorularımı cevaplayıp bilgi verebilir misiniz ve nasıl geçebilirim
Aöl geçtiğin zaman zaten örgün eğitim ile bir alakan kalmıyor ve önemi olmuyor. Sınavlar yks gibi belli tarihlerde sınav yapıyorlar ve bulunduğun ilde herhangi bir okula atıyorlar(Şuan online mı bilmiyorum).Sorumluluk sınavı derken anlamadım, ortak dersleri vermek veya muaf olmak zorundasın (3 kere başarısız olursan muaf sayılırsın) mezun olmak için. 12. sınıfta aölü bırakıp örgün eğitime geçiş konusunu bilmiyorum.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aöl geçtiğin zaman zaten örgün eğitim ile bir alakan kalmıyor ve önemi olmuyor. Sınavlar yks gibi belli tarihlerde sınav yapıyorlar ve bulunduğun ilde herhangi bir okula atıyorlar(Şuan online mı bilmiyorum).Sorumluluk sınavı derken anlamadım, ortak dersleri vermek veya muaf olmak zorundasın (3 kere başarısız olursan muaf sayılırsın) mezun olmak için. 12. sınıfta aölü bırakıp örgün eğitime geçiş konusunu bilmiyorum.
muaf derken tam olarak ne demeye çalıştınız hocam mezun mu olamıyoruz

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
netlerini arttırıp notları yükselen oldu mu hiç aöl geçip önerir misiniz ? 1 senem boşa gitsin istemiyorum hastalıklarım yüzünden devamsızlıktan kalmak vb.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
muaf derken tam olarak ne demeye çalıştınız hocam mezun mu olamıyoruz
Hatta şöyle diyim ben aölde okurken matematiği 3 defa geçemedim muaf oldum. Ve bideha o sınava girmek zorunda kalmadım.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
netlerini arttırıp notları yükselen oldu mu hiç aöl geçip önerir misiniz ? 1 senem boşa gitsin istemiyorum hastalıklarım yüzünden devamsızlıktan kalmak vb.
Bunun aöl veya normal dersle ne kadar alakalı bilemem bazıları dinleyip anlar bazıları kendi çalışır öyle daha iyi anlar. Hoca faktörleride burada önemli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aa sorumluluk sınavına girmediniz yani
Sorumluluk sınavı ne :D

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
ben 10. sınıfta internet olmadığı için derslere giremedim evde altyapı yoktu hoca 49.5 ile bırakmıştı öyle hatırlıyorum ondan edebiyat sorumluluk sınavına girmem gerekiyor

Bunun aöl veya normal dersle ne kadar alakalı bilemem bazıları dinleyip anlar bazıları kendi çalışır öyle daha iyi anlar. Hoca faktörleride burada önemli.

Sorumluluk sınavı ne :D
kaldığın derslerin sınavına giriyorsun

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
ben 10. sınıfta internet olmadığı için derslere giremedim evde altyapı yoktu hoca 49.5 ile bırakmıştı öyle hatırlıyorum ondan edebiyat sorumluluk sınavına girmem gerekiyor

kaldığın derslerin sınavına giriyorsun
burdada giriyorsun ortak zorunlu dersler mecbur fakat 3 defa girip 3 defa geçemessen bideha girme zorunluluğu yok.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Onur Can Özdemir
mat,ing,edebiyat vs vs zaten sistemde ortak dersler ve seçmeli dersler diye çıkıyor.

Top Bottom