Neler Yeni

ap201 tarzı kasa önerisi

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eymen Yılmaz
arkadaşlar beyaz bi kasa önerir misiniz? ap201 kullanıyorum suan kibar, kaba durmayan bir kasa lazım.ayrıca 360mm sıvı sogutma destekli ve mümkünse atx anakart destekli kasa bulabilirmiyim?

CLister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren KİMSESİZ
Tuf Gaming gt502 modelini önerebilirim, zaten boyut olarak çok çok büyük, aynı zamanda ap201 gibi sade ve şık ama tek bir dezavantajı var o da fiyatı, şuan baktım 7000 tl civarlarında ama onun harici çok güzel bir kasa. (Zaten TUF gaming yani kalite anlamında da hiçbir sıkıntı çekmessin.)

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eymen Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuf Gaming gt502 modelini önerebilirim, zaten boyut olarak çok çok büyük, aynı zamanda ap201 gibi sade ve şık ama tek bir dezavantajı var o da fiyatı, şuan baktım 7000 TL civarlarında ama onun harici çok güzel bir kasa. (Zaten TUF gaming yani kalite anlamında da hiçbir sıkıntı çekmessin.)
cok hoşuma gidiyor bu kasa ama hem okadar para vermek istemiyorum hemde bitık büyük
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuf Gaming gt502 modelini önerebilirim, zaten boyut olarak çok çok büyük, aynı zamanda ap201 gibi sade ve şık ama tek bir dezavantajı var o da fiyatı, şuan baktım 7000 TL civarlarında ama onun harici çok güzel bir kasa. (Zaten TUF gaming yani kalite anlamında da hiçbir sıkıntı çekmessin.)
td500 alıcam gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

nzxt nin h serisi cok hosuma gidiyor da 360mm desteği yok

CLister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren KİMSESİZ
Yani hocam cooler master almak kendi fikriniz ancak benim şahsi fikrimce cooler master kasalar göze hiç şık gelmiyor, aynı zamanda eğer bu kasayı alıp maksimum 2 yıl kadar kulanırsanız inanın çok göze batıyor ama eğer 2. dediğinizdeki gibi nzxt veya onun tarzında birşeyler alırsanız o kasayla 5. yılınızı doldursanız bile gözünüze şık gelmeye devam ediyor.

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eymen Yılmaz
Yani hocam cooler master almak kendi fikriniz ancak benim şahsi fikrimce cooler master kasalar göze hiç şık gelmiyor, aynı zamanda eğer bu kasayı alıp maksimum 2 yıl kadar kulanırsanız inanın çok göze batıyor ama eğer 2. dediğinizdeki gibi nzxt veya onun tarzında birşeyler alırsanız o kasayla 5. yılınızı doldursanız bile gözünüze şık gelmeye devam ediyor.
hmm teşekkür ederim yorumların için haklısın aslında nzxt ve 502 daha iyi fakat nzxt nin özellikleri, 502 ninde fiyatı uymuyor bana bakalım araştırıcam birazdaha

CLister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren KİMSESİZ
hmm teşekkür ederim yorumların için haklısın aslında nzxt ve 502 daha iyi fakat nzxt nin özellikleri, 502 ninde fiyatı uymuyor bana bakalım araştırıcam birazdaha
Son olarak hocam eğer gt502 ve nzxt tarzı olsun diyorsanız buna da bakabilirsiniz türkiyede çok kullananı var ve incelemeleri de çok çok olumlu.

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eymen Yılmaz
Son olarak hocam eğer gt502 ve nzxt tarzı olsun diyorsanız buna da bakabilirsiniz türkiyede çok kullananı var ve incelemeleri de çok çok olumlu.
bunun beyazı olabilir ya ama stokta yok. sıvı sogutmam beyaz oyuzden siyah kasa istemiyorum

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eymen Yılmaz

NZXT H6 Flow da guzelmiş​

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eymen Yılmaz

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru