Neler Yeni

Apacer Nox RGB 8GB 3200MHZ Ram 598TL'ye Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak kaynak
Sorum başlıkta anakartim muhtemelen h510 olucak işlemcim İ3 10100f https://www.incehesap.com/apacer-no...a-1-8gb-ddr4-3200mhz-gaming-ram-fiyati-54527/
dostum param cebimde kalsın dersen hemen hemen aynı özellikte nispeten daha ucuz ramler var
90 lira gibi bir fark var teknik açıdan bir farkı yok kozmetik olarak rgb ışıgı yok ben kendime alıyor olsam 90 lira cebime bırakırdım

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
dostum param cebimde kalsın dersen hemen hemen aynı özellikte nispeten daha ucuz ramler var
90 lira gibi bir fark var teknik açıdan bir farkı yok kozmetik olarak rgb ışıgı yok ben kendime alıyor olsam 90 lira cebime bırakırdım
Rgb takıntım yok kasa gözükmüyor zaten masada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer RGB olmasa da olur diyorsanız 500'e bunu da alabilirsiniz performans açısından bir fark olmaz bu da sorunsuz diğeri gibi 2666 mhzde çalışır xmp ile.
Ekran kartınız ne olacak onu belirtin ve kasa+psu için max bütçenizi.
Bu Rami sipariş verdim hayırlı olsun bana ins bir sorun yaşamadan düzgünce toplarım.her şeyi

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
570 TL kasa
400 TL PSU
970 TL bu ikili performax kasadan iyi olacaktır.
Rahat şekilde besler değil mi

570 TL kasa
400 TL PSU
970 TL bu ikili performax kasadan iyi olacaktır.
Bir de Rami aldım 500 oraya gitti geriye kalan paraya psu yu mu alayim kasayı mı sence hangisi daha çok artar ona göre seçim yapayım.ben psu alma taraftarıyım yine de sormak istedim

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,933
İsim
Hasan
Rahat şekilde besler değil mi
Evet fazlasıyla yeter. İlerde daha güçlü ekran kartı vs takabilirim derseniz aynı modelin 600W'ı da 500 TL onu da alabilirsiniz. Hatta 750W'ı bile 600 TL yine performax kasadan uyguna geliyor.
Kaldı ki performax kasadaki psudan daha iyidir.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
Evet fazlasıyla yeter. İlerde daha güçlü ekran kartı vs takabilirim derseniz aynı modelin 600W'ı da 500 TL onu da alabilirsiniz. Hatta 750W'ı bile 600 TL yine performax kasadan uyguna geliyor.
Kaldı ki performax kasadaki psudan daha iyidir.
Ekran kartı degismeyecegim askerlik vs var beni o zamana kadar idare etsin diye alıyorum 500. Yeter diyorsan alıp geçiyorum onu da

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,933
İsim
Hasan
Ekran kartı degismeyecegim askerlik vs var beni o zamana kadar idare etsin diye alıyorum 500. Yeter diyorsan alıp geçiyorum onu da
Al geç güzel indirimi var 400 TL bedava.

Kasa psu fiyatları konusunda bir şey diyemiyorum maalesef yarın ne olur. Tek diyebileceğim PSU 400'ün altına düşmez bu zaten indirimli hali.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
Al geç güzel indirimi var 400 TL bedava.

Kasa psu fiyatları konusunda bir şey diyemiyorum maalesef yarın ne olur. Tek diyebileceğim PSU 400'ün altına düşmez bu zaten indirimli hali.
Site güvenilirdir değil mi daha önce alisveris yapmadım da ordan

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,933
İsim
Hasan
Teknobiyotiği hiç sevmem ama bilindik ve çoğu kişinin alışveriş yaptığı bir sitedir. Aynı fiyata satan başka bir alternatifi olsa onu tercih ederim ama bunlar çok pahalı ürünler olmadığı için bir sorun olacağını sanmıyorum. Zaten tek yapacakları şey kutulayıp göndermek. Ürünle alakalı bir sorun olursa diğer tüm firmalarda olduğu gibi ürünün teknik servisiyle muhattap olacaksınız.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
Teknobiyotiği hiç sevmem ama bilindik ve çoğu kişinin alışveriş yaptığı bir sitedir. Aynı fiyata satan başka bir alternatifi olsa onu tercih ederim ama bunlar çok pahalı ürünler olmadığı için bir sorun olacağını sanmıyorum. Zaten tek yapacakları şey kutulayıp göndermek. Ürünle alakalı bir sorun olursa diğer tüm firmalarda olduğu gibi ürünün teknik servisiyle muhattap olacaksınız.
Aldım artık umarım sorunsuz ulaşır elime

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,792
Üyeler
147,013
Son üye
lğauajkak
Top Bottom