Neler Yeni

Apex Legends Hesabım Sıfırlandı. YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Muhammed Musab TAYÇU
Agalar ben bugün EA App'den battlefield serisini aldım ve alırken malesefki başka bir hesabımla G-mail değiştirme falan yaptım fakat en sonunda EA hesabımın ve Steam hesabımın G-maillerini aynı yaptım. Apex Legendsa bir girdim ne göreyim. hesabım sıfırlanmış. Ben bu oyuna para yatırmıştım. LÜTFEN YARDIM EDİN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gülmeyin lütfen yardım edin. Ağlıcam şimdi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Agalar ben bugün EA App'den battlefield serisini aldım ve alırken malesefki başka bir hesabımla G-mail değiştirme falan yaptım fakat en sonunda EA hesabımın ve Steam hesabımın G-maillerini aynı yaptım. Apex Legendsa bir girdim ne göreyim. hesabım sıfırlanmış. Ben bu oyuna para yatırmıştım. LÜTFEN YARDIM EDİN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gülmeyin lütfen yardım edin. Ağlıcam şimdi
Bence sen yeni bir hesap açtın, eski mailin ile girersen sorun çözülecek gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Muhammed Musab TAYÇU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence sen yeni bir hesap açtın, eski mailin ile girersen sorun çözülecek gibi.
Kanka aslında şöyle oldu. Özet geçicem. açtığım ea app hesabımın yaşını gittim mal gibi 16 yaş yaptım. haliyle oyun almamı yapamadım yaş yüzünden. oyun hala açılıyor ve hesabım aynıydı. daha asonra yaş ile ilgili problem çıkınca başka ea hesabı oluşturup bu ikisinin g mailini birbiriyle değiştirdim. battlefield serisini alabildim haliyle. ama sonra fark ettimki şu anda steam ve ea hesabımın g mailleri aynı yani eskisi gibi oldu. yaş problemi falanda yok

Top Bottom