Neler Yeni

Apple Macbook Isınma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf
Arkadaşımın Macbooku fazla ısnıyor sanırım termal macun değiişip bakım yapılması gerekiyor alalı 3 yıl olmuş Apple böyle bir hizmet veriyor mu ya da böyle bir hizmet veren güvenilir bir yer var mı ?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,311
İsim
Olcay akbulut
hangi model

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi işlemci
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve kaç derece oluyor
hangi işlemci oluğunu bilmiyorum ama 3 yıl önce alınmış kendisi dizi film izlemek için kullanırken çok ısındığını söyledi bir anormallik var yani

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,311
İsim
Olcay akbulut
hangi işlemci oluğunu bilmiyorum ama 3 yıl önce alınmış kendisi dizi film izlemek için kullanırken çok ısındığını söyledi bir anormallik var yani
hocam bende de macbook air var m2 li modeli, şöyle macbooklarda fan yok. Yeni güncellemeler geldikçe yük miktarıda değiştiği için ısınması normal ancak ne kadar ısınmadan bahsediyorsunuz bilmiyorum. Mesela kış ayında boşta 29 derece olan macbook şuan boşta 40 derece civarında. Bence normal. Render alırken 100 dereceleri bile görüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bende de macbook air var m2 li modeli, şöyle macbooklarda fan yok. Yeni güncellemeler geldikçe yük miktarıda değiştiği için ısınması normal ancak ne kadar ısınmadan bahsediyorsunuz bilmiyorum. Mesela kış ayında boşta 29 derece olan macbook şuan boşta 40 derece civarında. Bence normal. Render alırken 100 dereceleri bile görüyorum.
kanka kendisi 3 yıldır kullanıyor ve geçtiğimiz yaz bu kadar ısınamdğını söyledi sorun ne olabilir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,311
İsim
Olcay akbulut
kanka kendisi 3 yıldır kullanıyor ve geçtiğimiz yaz bu kadar ısınamdğını söyledi sorun ne olabilir
inan bilmiyorum hocam fiziksel olarak incelemeden ne desem boş. istanbuldaysanız apple servisi bol baya diğer illere göre randevu alıp gösterin bence

Top Bottom