Neler Yeni

apple telefondan hangisini almalıyım

Shourd

80+ Silver
bende diyorum ki adamın alacağı marka belli adam gitmiş 'ben olsam samsung alırdım' diyor mantık var mı sence burda?
adamın alıcağı marka belli değil diye bişi de demedim ben siz okamdınız benim yazdığımı ben arkadaşın yazdığı mantıklıda demedim önerebilir dedim ve siz okumuyorsunuz sanırım orda yazıyorki siz avukatımısınız benim dediğim nokta burda

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer
adamın alıcağı marka belli değil diye bişi de demedim ben siz okamdınız benim yazdığımı ben arkadaşın yazdığı mantıklıda demedim önerebilir dedim ve siz okumuyorsunuz sanırım orda yazıyorki siz avukatımısınız benim dediğim nokta burda
olm dalga mı geçiyon? alacağı marka belliyse niye başka marka öneriyor diyorum bir sıkıntı mı var?

Shourd

80+ Silver
olm dalga mı geçiyon? alacağı marka belliyse niye başka marka öneriyor diyorum bir sıkıntı mı var?
konu sahibininde yazcak kapasitesi var diyorum sen ne şey yapıyon?

Shourd

80+ Silver
niye konu sahibi buna yazmak zorunda kalıyor? alacağı marka belliyse hayır diyecek sonuçta ki belli zaten? boş laf kalabalığı.
eee tamam işte bende onu diyorum siz neden boş boş yazmış adam önermicek diye bişi mi var konu sahibi istemiyorsa yazar kardeşim ben istemiyorum diye siz neden üstünüze alındınız bunu sordum ve haklısınız baya boş yaptık :D

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer
eee tamam işte bende onu diyorum siz neden boş boş yazmış adam önermicek diye bişi mi var konu sahibi istemiyorsa yazar kardeşim ben istemiyorum diye siz neden üstünüze alındınız bunu sordum ve haklısınız baya boş yaptık :D
bir önceki mesajda demek istediğim şey niye hayır yazmak zorunda diyorum almayacağı markayı biri yazsa boş laf kalabalığı olur diyorum da neyse boş verelim konu sahibi de zaten yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,845
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom