Neler Yeni

Apple watch 5 ve üstü kullanan var mı ?

anilg00

80+
Merhaba apple watch 5 44mm sipariş ettim. 5 ve üstü kullanan arkadaşlara ufak bir maruzatım olacak acaba şu altta görmüş olduğunuz kilit ekranı 5 veya 6 da mevcut mu ? series 3 de yok diye biliyorum çünkü. 7 çıkınca çıkan bir always on display ekranı bu. 5 ve üstünde always on display olduğu için acaba onlarda var mı diye merak ettim de kullananlar uygulamasından girip bakabilirler mi ya ?

Ekler

• IMG_0648.jpg
    IMG_0648.jpg
    148.2 KB · Hit: 31

şahin doğan

80+ Platinum
Ben 5 kullanıyorum bu seçenek yok.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
Hadi be :( aşırı güzel bir duvar kağıdı oysa ki 7 6 ve 5 de always on display mevcut ve hepsinin ekranı büyük nasıl desteklemez ya ?
Hocam custom olarak bulunabiliyor bi araştırın isterseniz

şahin doğan

80+ Platinum
Hadi be :( aşırı güzel bir duvar kağıdı oysa ki 7 6 ve 5 de always on display mevcut ve hepsinin ekranı büyük nasıl desteklemez ya ?
Watch 7 ye özel olarak çıkarıldı, nasıl ki her iphone da kendine özgü duvar kağıdı varsa bu da aynı mantık. Olmasını bende isterdim.

Cihangir

80+ Gold
Merhaba apple watch 5 44mm sipariş ettim. 5 ve üstü kullanan arkadaşlara ufak bir maruzatım olacak acaba şu altta görmüş olduğunuz kilit ekranı 5 veya 6 da mevcut mu ? series 3 de yok diye biliyorum çünkü. 7 çıkınca çıkan bir always on display ekranı bu. 5 ve üstünde always on display olduğu için acaba onlarda var mı diye merak ettim de kullananlar uygulamasından girip bakabilirler mi ya ?
7. seride var 5. seri nerden buldun 3. ve 7. seri satılıyor sadece

Top Bottom