Neler Yeni

İnceleme galaxy m52 alınır mı inceleme

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
Şimdi 10 k :(

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Mükemmel inceleme eline sağlık dediklerine tamamen katılıyorum ve Çabuk şarj bitmesi ve gereksiz ısınması beni soğuttu bu cihazdan valla
Bende abime bundan alacaktık plastik kasa ısınıyor dediler Redmi note 10 Pro Max aldı. 4000+500e Ortaklaşa XS aldık 1 ay sonra abime yeni telefon alınacak bende XS kullanacağım nasipse. Bu hikaye ile Android serüvenimden çıktım ben valla :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok pahalı hocam(Atlarım uçağa gelir seni bulurum ekonomi çok a- çok sinirliyim(!))

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
Bende abime bundan alacaktık plastik kasa ısınıyor dediler Redmi note 10 Pro Max aldı. 4000+500e Ortaklaşa XS aldık 1 ay sonra abime yeni telefon alınacak bende XS kullanacağım nasipse. Bu hikaye ile Android serüvenimden çıktım ben valla :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok pahalı hocam(Atlarım uçağa gelir seni bulurum ekonomi çok a- çok sinirliyim(!))
Keşke burada herşeyi konuşabilsem ama sansür yasası...

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
DM gelebilirsin hocam. açık açık anlat orada herşeyi.
Konuşursam sabaha kadar konuşurum bu hükümet ten o kadar nefret ediyorum ki 20 yıldı ülkeyi .. anladınız siz

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Konuşursam sabaha kadar konuşurum bu hükümet ten o kadar nefret ediyorum ki 20 yıldı ülkeyi .. anladınız siz
Benim yaptığım yanlış bir şey mi var anlamadım ama 20 yıldır ülkede biri var onu anladım.

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Kullanıyorum. İlk aldığımda şarjı daha fazla gidiyordu, son yazılım güncellemeleri ile ufak çökmeler yaşanabiliyor nadir olarak ve şarj biraz daha hızlı gitmesine rağmen hala bayağı fazla götürüyor.

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
anonim
b
Ufak bir ön inceleme
(yanlışım var ise özür dilerim ve düzeltir iseniz sevinirim ve en sonda sorularım var bilenler var ise cevap yazarlarsa sevinirim )
Hepsiburada üzerinden Samsung saticisindan aldım normalde 5.500 civarındaydı kupon ile birlikte 5239 TL ye aldım gelene kadar fiyatı 6 k oldu
Alıntıyı görüntüle
samsung tr kendi sitesinde 6.2k ya satıyorlardı neden böyle yaptıklarını çok merak ettim doğrusu , ürün 2 günde geldi ( ilk günü saymıyorum çünkü sipariş saatim 20 idi )
Alıntıyı görüntüle
kargo şu şekilde geldi
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

İlk açtığımda şarj 55 idi Google Play , Samsung service ve yazılım otomatik güncellemeye başladı ben yazılım güncellemesini durdurdum hızlı pili bitmesi gibi sorunlar yaşayan olmuş gogle play deki uygulamaları güncelledi fakat Samsung service diye birsey var oradaki şeyleri otomatik güncelliyor kafasına göre oyunlar indiriyor ve engel olunmuyor acayip sınırım bozuldu sanki telefon benim değil.
İçinde sadece şarj cihazı çıkıyor pil 5000mah ama fakat bana hızlı bitiyor gibi geldi belki yazılım (çünkü güncellemedim ) ile alakalıdır.
Alırken internette okuduğum sorunlar ile karşılaşmaktan korktum açıkcası (bükülme ,ekran sorunu vs https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon/m52 ) bu forumda dahil büyük sorunlar yaşayanlar gördüm fakat ben hiç sorun yaşamadım ürünü alalı 4 gün oldu genel olarak memnunum fakat çok sık telefon kullanan biri değilim alacak kişilere tavsiye edebilirim
ARTILARI
Fiyatı : bu fiyata fp bir cihaz sanırsam tr de üretiliyormuş bundan dolayı olabilir

EKRAN​

- işlemci: Qualcomm Snapdragon 778G (SM7325) sizde diğer telefonların işlemci karşılaştırmasını yapmak istiyorsanız bu site güzel https://versus.com/tr/mobile-chipset
- batarya : 5000 mah
-5g özelliğinin olması

Eksileri
-Dönüştürücü olarak sadece orjinal kabul ediyor ve yoksa kulaklık kullanamıyorsunuz ve 200 TL https://shop.samsung.com/tr/usb-kulaklik-adaptoru/?integration_color=Beyaz
-kamera: kötü çekiyor ve foto çekerken kasıyor 2. çekim için 2sn bekliyorsunuz kameraya önem verenler tercih etmesin
-Bence şarj hızlı bitiyor ve gereksiz ısınıyor fakat bunun sebebi yazdığım gibi yazılımı güncellemediğim için olabilir ve yaz ayındayız kesin bir şey demek saçma olur
inceleme bu kadardı kullandıkça edit yapabilirim

gereksiz bilgiler :
- benim gibi tahtakaleden telefon aksesuarı alıcaksanız hiç bitmeyin çünkü yok internnetten alın ben çok dolaştım sadece 1 yer 1 ürün satıyor gitmeye değmez kırılmaz camda bulunmuyor.

bilen veya kullanan kişilere sorularım :
- telefonun kilidini açmadan wifi ,bluetooth vs bunları açıp kapatırken her seferinde şifre soruyor ve telefonu açıyor eski telefonumda direk açabiliyordum bunun bir ayarı var mı
-parlaklık ayarını yapmak için üst paneli 2 kere aşşağı indirmem gerek bununda kısayolu varmıdır 2 kere yapmak çok can sıkıcı
bendede var özellikle geceleri mor ışık ghostingi oluyor cok sinir bozucu yani siyah renklerin arkasından mor renk çıkıyor monitörlerdeki ghostingin siyah versiyonu gibi sende de bu sorun varmı garantiye göndereceğim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
b

bendede var özellikle geceleri mor ışık ghostingi oluyor cok sinir bozucu yani siyah renklerin arkasından mor renk çıkıyor monitörlerdeki ghostingin siyah versiyonu gibi sende de bu sorun varmı garantiye göndereceğim
Var o ips ekranlarin genel bir durumuymus

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,853
İsim
bilo
Discord
b1l0
Valla ilk sayfada da yazmışım ekranda öyle bi sorun olduğunu. Servise götürdüm değişim yaptılar bende kendileri de kabul ediyor yani ekranın sorunlu olduğunu.

Top Bottom