Neler Yeni

APU Ekran Kartı Mavi Ekran Sorunu.

M3YS3N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
halil öz
1 senedir kullandığım 4300ge'li apu sistemim sürekli bir sorun çıkartıyor ve bunu bir türlü çözemedim.AMD sistemlerin sorunlu olduğunu biliyorum ama artık benimki genel bir sorun mu hiçbir fikrim yok.
bilgisayarım genel olarak açılırken mavi ekran veriyor ve kendini yeniden başlatıp açılıyor,genelde de hep driverı olmadan açılıyor her hafta format atıyorum artık pc'ye bu hafta driversız kurdum ama yine mavi ekran hatası verdi.teknik servise 4-5 defa gitti ama bir şey çıkmatı,bir defasında ramleri bozzdu hatta.Şu anda da önerilen yada isteğe bağlı ekran kartı sürücüsünü yüklesemde aynı hatayı alıyorum,bi de üstüne youtube den video izlerken kasmaya başladı bilgisayar hdım portlarında yada kablosunda bir sorun olduğunu düşünüp vga ya geçtim bu seferde aynı hatalar devam ederken videolar yırtılmaya başladı.Tek bir şekilde bilgisayarım sorunsuz çalışmıştı onda da başlangıç onarmayı çalıştırmıştım,başlangıç onarma advanced micro devices lnc.-display-30.0.13014.8 ile advanced micro devices lnc.-softwarecomponent-29.2130.0.0 sürücülerini kaldırıyor ama herhangi bir güncellemede bu sürücüler geri yüklendiği için başlangıç onarma hata veriyor ve bu sürücüleri kaldıramıyor. işin özeti ben bu bilgisayarı düzeltmek için ne yapmalıyım donmalar ve droplar ile başlayıp bilgisayar bu konuma geldi ama ne teknik servis sorunu çözebildi ne de ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şunu eklemeyi unutmuşum driver siliyor bide.

Top Bottom