Neler Yeni

APU İçin 9100F vs 2200G vs A8 9600 Üçlüsünden Hangisi Daha İyidir?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,849
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
suanlik butcem 1 ram ile sinirli ilerleyen zamanlarda 1 tane daha almayi planliyorum
Sonradan ekleyeceksen sorun olmaz. İkinci ramı alana kadar LoL-CSGO-Minecraft tarzı oyunları sıkıntısız bir şekilde oynatır.
İkinci ramı ekledikten sonra da GTA 5-Forza Horizon 4 tarzı oyunları bile oynayabilirsin.

talip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip karakoyun
Evet aralarından (ekran kartı takmıyacaksan) en iyisi R3 2200G'dir. Ama bütçe söyleseniz arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler.
butcem 900 lirayi gecmez islemci icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonradan ekleyeceksen sorun olmaz. İkinci ramı alana kadar LoL-CSGO-Minecraft tarzı oyunları sıkıntısız bir şekilde oynatır.
İkinci ramı ekledikten sonra da GTA 5-Forza Horizon 4 tarzı oyunları bile oynayabilirsin.

1 ramla gta 5 pubg mobile falan oynatmaz mi

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Soner
cift slot ram çok önemli apu sistemlerde ve alacağın ram 3200mhz olsun.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,849
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
butcem 900 lirayi gecmez islemci icin

1 ramla gta 5 PUBG mobile falan oynatmaz mi
GTA 5 oynatır ancak ben pek zevk almazdım, tabi ki zevk meselesi diyebiliriz.
Videodaki işlemci Ryzen 3 3200G ancak Ryzen 3 2200G ile aralarında ciddi bir fark yok diyebiliriz.
Ayarların 720P olduğunu da eklemek istiyorum.
PUBG Mobile hakkında kesin bir şey söylemem çok zor, araya emulatör girdiği için optimizasyonu yerlerde bir oyun.
PUBG Mobile'i kasmaktan oynayamadığım sistemde PUBG Lite'ı orta ayarlarda oynayabilmiştim. Sanırım bu örnek yeterli olur.

talip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip karakoyun
İyidir ama stokta yokmuş, var sandım bir an :(
biraz daha bekleyip butceyi az daha yukseltip ryzen 3 3100 ve rx 550 4 gb ekran karti alsam daha mi mantikli olur

GTA 5 oynatır ancak ben pek zevk almazdım, tabi ki zevk meselesi diyebiliriz.
Videodaki işlemci Ryzen 3 3200G ancak Ryzen 3 2200G ile aralarında ciddi bir fark yok diyebiliriz.
Ayarların 720P olduğunu da eklemek istiyorum.
PUBG Mobile hakkında kesin bir şey söylemem çok zor, araya emulatör girdiği için optimizasyonu yerlerde bir oyun.
PUBG Mobile'i kasmaktan oynayamadığım sistemde PUBG Lite'ı orta ayarlarda oynayabilmiştim. Sanırım bu örnek yeterli olur.
peki tesekkur ederim yorumun icin

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Soner
biraz daha bekleyip butceyi az daha yukseltip ryzen 3 3100 ve rx 550 4 gb ekran karti alsam daha mi mantikli olur

peki tesekkur ederim yorumun icin
videoda tek kanal 8gb ram var:) sen 2x8gb takacaksın ileride :) apu zaten tek slot ram ile kullanılmaz. randumanlı olmaz

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
O ekran kartnın gücünü tam bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Tahmimce apudan daha iyi olur. Ama tam bir şey demek istemiyorum.

talip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip karakoyun
videoda tek kanal 8gb ram var:) sen 2x8gb takacaksın ileride :) apu zaten tek slot ram ile kullanılmaz. randumanlı olmaz
pek bilgim yok bu konularda butceyi kismak icin apu sistem toplamak istedim gordum ki pekte iyi degilmis r3 3100 ve rx 550 4gb ekran karti almak daha uzun omurlu ve daha performansli sanirim

O ekran kartnın gücünü tam bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Tahmimce apudan daha iyi olur. Ama tam bir şey demek istemiyorum.
peki tesekkur ederim yardimlarin icin

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Soner
pek bilgim yok bu konularda butceyi kismak icin apu sistem toplamak istedim gordum ki pekte iyi degilmis r3 3100 ve rx 550 4gb ekran karti almak daha uzun omurlu ve daha performansli sanirim

peki tesekkur ederim yardimlarin icin
rx550 3100 fiyatlarına çıkabiliyorsan eğer apu 3400g ve çift slot ram yap bak keyfine.

Top Bottom