Neler Yeni

Apu sistem toplanır mı?

Şaho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf
Çok sabırsızlanıyosan topla ileride ekran kartı alırsın

Ali Tok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ali Tok
Gayette güzel toplanır arkadaşlar, 1.5 yıldan peri ryzen 3 apu kullanıyorum programda yazıyorum saatlerce başında oyunda oynuyorum rahatca işimi görüyor hemde apu sistemler ilerde yükseltmeye açık ekran kartı ekleyebilirsin özellikle bütceniz az ise bu zamanda bence en mantıklısı apu toplama

rcpdkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Recep
Neden toplanmasın.İleriye dönük bir aou toplarsın ama şu sıralar fiyatlar fazla uçuk biraz beklesen daha iyi olur.

AzizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Aziz KARAGÖZ
bütçen yetmiyorsa toplanabilir toplanılmayacak sistem yok

EnesGuler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Güler
dostum sana kalmış bir şey bu apu sistemle neler yapacağına bakmalısın. sistemi çok zorlamayacaksan al tavsiyemdir.

EnesGuler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Güler
ilerde de upgrade edebilirsin şimdi ekran kartı alacak paran yoksa

Lomecha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan kara
Apu sistemin mantıklı olup olmaması kullanım amacınız ile ilgili. Eğer oyun oynamak için apu sistem toplamayı düşünüyorsaniz cidden güzel bir işlemci ve kaliteli ramler kullanmanız gerekir ki gene de fps droplari yaşarsınız. Ama çok sistem gerektirmeyen lol, cs tarzı oyunlar için kullanmak çok büyük sorunlar yaratmaz. Eğer güzel anakart ve iyi bir işlemci alırsanız, ileride sistemi de geliştirebilirsiniz.

Dostum ilk defa kasa
Apu sistemin mantıklı olup olmaması kullanım amacınız ile ilgili. Eğer oyun oynamak için apu sistem toplamayı düşünüyorsaniz cidden güzel bir işlemci ve kaliteli ramler kullanmanız gerekir ki gene de fps droplari yaşarsınız. Ama çok sistem gerektirmeyen lol, cs tarzı oyunlar için kullanmak çok büyük sorunlar yaratmaz. Eğer güzel anakart ve iyi bir işlemci alırsanız, ileride sistemi de geliştirebilirsiniz.

Dostum sadece cs 1.6 icin bilgisayar alicam.1500 TL civar bütçem var.ilk defa pc alicam ve boş kasaya neler almam gerektiğini bilmiyorum, bilgisayar terimlerinden anlamam.kasa icin ne almam gerekir .700 -800 TL civarı para ağırdım kasa icin.tavsiyelerin nedir teşekkürker

Fatih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Fatih Yüksel
Dostum ilk defa kasa

Dostum sadece cs 1.6 icin bilgisayar alicam.1500 TL civar bütçem var.ilk defa pc alicam ve boş kasaya neler almam gerektiğini bilmiyorum, bilgisayar terimlerinden anlamam.kasa icin ne almam gerekir .700 -800 TL civarı para ağırdım kasa icin.tavsiyelerin nedir teşekkürker
Kasa için umarım 700-800tl para harcamamissinizdir. Parayı kenara ayirdiysaniz iyi çünkü bence apu bir sistem için kasa o kadar önemli değil.
Bu arada cs 1.6 için demişsiniz. O yüzden apu sizin için doğru tercih olabilir.
Bilgisayar bileşenlerinden ziyade fiyatlarına pek hakim değilim, hakim olan arkadaşlar varsa size yardımcı olsunlar. 1500tl bütçe ile güzel bir apu sistem toplanabilir yani en azından isteklerinizi karşılar diye düşünüyorum

Lomecha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan kara
Kasa için umarım 700-800tl para harcamamissinizdir. Parayı kenara ayirdiysaniz iyi çünkü bence apu bir sistem için kasa o kadar önemli değil.
Bilgisayar bileşenlerinden ziyade fiyatlarına pek hakim değilim, hakim olan arkadaşlar varsa size yardımcı olsunlar. 1500tl bütçe ile güzel bir apu sistem toplanabilir yani en azından isteklerinizi karşılar diye düşünüyorum

Para cebimde hala , hazır sistemlere baktım en kötüsü 1.500 den kapı açıyorlar. 700 liraya kasayı nasıl bulabilirim

Lomecha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan kara
Para cebimde hala , hazır sistemlere baktım en kötüsü 1.500 den kapı açıyorlar. 700 liraya kasayı nasıl bulabilirim

Lomecha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan kara
bütçen yetmiyorsa toplanabilir toplanılmayacak sistem yok
[/QUOTE

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Doların azalıcağını düşünmüyorum. Bütçen apuya el veriyosa apu toplaman mantıklı olur. Sonrasında eline az bir para geçince 2.el bir ekran kartıda alırsın tadından yenmez diye düşünüyorum.

Top Bottom