Neler Yeni

APU ve ekran kartı aynı anda nasıl çalıştırılır?

Hvip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emir Balkaya
APU'yla ekran kartını aynı anda çalıştırmam gerek. APU'yu BIOS'tan açıyorum ama anakartın HDMI'den görüntü alamıyorum. Ekran kartının HDMI'na takıp açıyorum görev yöneticisinde sadece GPU-0 var 2. bir GPU gözükmüyor. Ne yapabilirim? Aygıt yöneticisinde gözüküyor görev yöneticinde gözükmüyor nasıl yapabilrim anakart b450m asrock

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
APU'yla ekran kartını aynı anda çalıştırmam gerek. APU'yu BIOS'tan açıyorum ama anakartın HDMI'den görüntü alamıyorum. Ekran kartının HDMI'na takıp açıyorum görev yöneticisinde sadece GPU-0 var 2. bir GPU gözükmüyor. Ne yapabilirim? Aygıt yöneticisinde gözüküyor görev yöneticinde gözükmüyor nasıl yapabilrim anakart b450m asrock
Aynı anda çalışamaz

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
umut şahin
aynı anda çalışmaz

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu videoda yapıyor hocam ama benim anakartın chipset ayarı gözükmediği için yardım istedim
Aynı anda çalışması mümkün değil

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı
Neden aynı anda çalıştırmak istiyorsunuz?

Top Bottom