Neler Yeni

Aquarius 5AN'nin PSU ve Kasa nasıldır ? Sinerji Warmachine vs Aquarius 5AN

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Hocam iyi de fiyat farkı ne olacak :cry:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam haklısınız ama ben 2 yıldır PC almayı bekliyorum ama PSU yüzünden sistemin çöp olma ihtimali beni çook korkutuyor cidden.[emoji27]
Zaten warmachinede b450 seçince nerdeyse aynı fiyata geliyorlar.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Hocam haklısınız ama ben 2 yıldır PC almayı bekliyorum ama PSU yüzünden sistemin çöp olma ihtimali beni çook korkutuyor cidden.😰
Fiyat farkı 100 TL oluyor, işlemciyi 1600 yapıp 1660 super seçince 4600 TL oluyor Game Garaj, Sinerji b450 seçince 4500 oluyor 100 TL farka kesinlikle değer. Ha yok veremem diyorsan 1660 al yine RX 580'den iyidir.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Hocam haklısınız ama ben 2 yıldır PC almayı bekliyorum ama PSU yüzünden sistemin çöp olma ihtimali beni çook korkutuyor cidden.😰
Karar sizin hocam ama o kadar da kötü bir PSU değil izlenimlerime göre.Ortalama bir ürün çöp olacağını sanmıyorum.Ben alalı 2 ay olmuş ben aldığımda 200-300 tl daha ucuzdu o sistem.Şuan muadilleri var mı bilmiyorum siz araştırmasını yapmışsınızdır zaten.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Benim tavsiyem 1600 af rtx2060 5300 yapıyor ama ister 1660 /1660s ile de alabilirsiniz.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,846
İsim
.
Kullananlar memnun ama bana kalırsa alma zaten 2 senedir bekliyormuşsun az daha koy kafan rahat olsun her pc açıkken elektrik gittiğinde acaba pc ye bişey oldumu psu iyi değildi diyeceksin emin ol o yüzden az daha koy iyisini al BENCE

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emircan Karadaş
Gamegaraj sistemini ryzen 5 1600 AF yaparsam PSU yeterli olurmu

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Kullananlar memnun diyenler 3-4 aydır bu sistemlerin satışını yapan bir firmanın kullanıcılarının memnun olmasını beklemeliler zaten, böyle ürünler uzun kullanım sonucu ortaya çıkar, içinde kullanılan PSU'nun modeli Aigo GP-550. Gametech PSU'ların Hepsiburada gibi sitelrdeki yorumlarına bakın, o yorumları okuyup gelen biri Gametech ürünlerini çok kaliteli falan zannedecek. Bir kişinin yandığını gördüm, ben de güvenemiyorum dediğiniz gibi.
https://donanimarsivi.com/forum/konu/psu-yanik-kokusu.53536/#post-452758

hsynsglm77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Hüseyin Sağlam
Arkadaşlar, ben 4.5k'ya PC alacağım. En mantıklı seçenek Aquarius 5AN fakat kasa ve PSU içime sinmedi. Bende Sinerji Warmachine almayı düşünüyorum, sizce mantıklı bir karar mı ? Fikirlerinizi bekliyorum.
Aynı kasanın benzer modeli var bende Darkflash aquarius benimki fazla ısınıyor çünkü herhangi bir hava deliği yok ama altında bi hava almalık yer olması lazım ışıklandırması çok büyük ama öneriririm genede güzel bir kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Batuhan Karabacak
Kullananlar memnun diyenler 3-4 aydır bu sistemlerin satışını yapan bir firmanın kullanıcılarının memnun olmasını beklemeliler zaten, böyle ürünler uzun kullanım sonucu ortaya çıkar, içinde kullanılan PSU'nun modeli Aigo GP-550. Gametech PSU'ların Hepsiburada gibi sitelrdeki yorumlarına bakın, o yorumları okuyup gelen biri Gametech ürünlerini çok kaliteli falan zannedecek. Bir kişinin yandığını gördüm, ben de güvenemiyorum dediğiniz gibi.
https://donanimarsivi.com/forum/konu/PSU-yanik-kokusu.53536/#post-452758
Bir dakika bu konuyu gördüm ve cidden çok saçma geldi madem psu'sunda kronik sorun var diyorsun o zaman neden diğer kullananlarda sıkıntı çıkmadı?

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın

psu da hiçbir sorun yok benim 2 haftalık kullanımım açısından

Ben 5an'yi 2 aydır kullanıyorum.PSU idare eder ismi bizde pek duyulmasa da.Geçen ardı ardına 4 defa elektriğim gitti bir şey olmadı.Ben tatmin oldum biraz PSU konusunda 😄
bx 500 ssdsini aldıysanız sorun yaşadınız mı?

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Bir dakika bu konuyu gördüm ve cidden çok saçma geldi madem PSU'sunda kronik sorun var diyorsun o zaman neden diğer kullananlarda sıkıntı çıkmadı?
Ben kronik sorun var demedim, güvenemiyorum dedim. Bir kişide yanık sorunu oluşmuş dedim sadece, ortadaki durumu izah etmeye çalıştım.
Sorun olduğunu veya olmadığını söyleyebilmek için detaylıca araştırmam gerekli.
Saçma gelen nedir tam olarak anlayamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,733
Üyeler
152,731
Son üye
Merhaba6322
Top Bottom