Neler Yeni

Araba vs. Motor Hangisi daha mantıklı ?

Burak.yy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
Arkadaşlar selamlar. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bir süredir motor almak gibi bir planım var. Alacağım motoru Yamaha R25 olarak düşünmüştüm. Sıfır alacaktım. Kaporası vs. yatırılmıştı. Paranın bir kısmını da babam verecekti. Ancak az önce babamla konuşurken motor almayalım diye bir konuşma geçti. Hani ailem de bayadır alacağımı biliyo yani kabul etmişlerdi. Sonra motor yerine az daha para katıp araba alalım diye bişey dedi babam. Bu da benim kafamı kurcaladı biraz. Motor alıcam diye geçen hafta motor ehliyeti falan almıştım. Ailem tehlikeli, aklımız sende kalır diye motora ön yargılılar. Aktif 1 yıldır 125cc vitesli motor kullanan biriyim ben de . Üniversite öğrencisiyim bu arada ve motoru orada istiyorum. Ama araba olursa motordan farkı ne olur tam kestiremiyorum öğrenci hayatında. Araba da kullanabiliyorum 5-6 yıllık bir tecrübem var. Ama uzakta hangisi daha iyi olur bilemedim. Siz olsanız ne yapardınız? İyi forumlar.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Gurkan
hangı sehırde yasıyorsunuz kalabalık bır sehır ıse motor tercıh edın

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
ibrahim can
aileni seviyorsan araba

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Gurkan

Burak.yy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alakası yok ıyı bır motor kullanıcıysa ve ıyı kullanıyorsa sıkıntı yasamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

alanya kalabılık dıye bılıyorum soyle 50 lık scooter bıle ısınız gorur
Hocam şu an elimde 125 Drift-L var zaten. Ama onu satıp R25 alacaktım. Sonra böyle durumlar ortaya çıktı ne yapacağımı bilemedim. Ha o motorla da kazam, düşmem falan olmadı o ayrı. Motorda da arabada da güveniyorum kendime.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Gurkan
Hocam şu an elimde 125 Drift-L var zaten. Ama onu satıp R25 alacaktım. Sonra böyle durumlar ortaya çıktı ne yapacağımı bilemedim. Ha o motorla da kazam, düşmem falan olmadı o ayrı. Motorda da arabada da güveniyorum kendime.
bence mt 25 alın sehır ıcınde r25 zorlar bıraz drıft leyı de 10 k kılometreye gelmeden satın kronıgı tutmadan

Burak.yy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aileni seviyorsan araba
Çok kafamı karıştırıyor gerçekten. Babamın gelip öyle konuşması da bilemedim ya. O bütçeye de alacağım araba nasıl olur diye. Araba piyasası almış başını gitmiş. Onu da zora sokmak istemiyorum

bence mt 25 alın sehır ıcınde r25 zorlar bıraz drıft leyı de 10 k kılometreye gelmeden satın kronıgı tutmadan
4k da zaten elden çıkması lazım onun. Bakımlarını yaptırdım işte gitmeden satarım muhtemelen

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Gurkan
Çok kafamı karıştırıyor gerçekten. Babamın gelip öyle konuşması da bilemedim ya. O bütçeye de alacağım araba nasıl olur diye. Araba piyasası almış başını gitmiş. Onu da zora sokmak istemiyorum

4k da zaten elden çıkması lazım onun. Bakımlarını yaptırdım işte gitmeden satarım muhtemelen
motor alacaksanız eger bı arkadas etıketlıcem yardımı dokunur sıze butce nedır ona gore onerelım

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,212
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Hocam ben de araba düşündüm bir süre, aklıma yatan ve uygun olan tek araç clio 1.3 tce oldu, o da 750k civarı.
O yüzden motordan devam

Burak.yy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
motor alacaksanız eger bı arkadas etıketlıcem yardımı dokunur sıze butce nedır ona gore onerelım
Hocam alacağım motor belli zaten. R25 alacağım. Dediğim gibi kaporasını falan da yatırmıştım. Aktif kullandığım motorum da var da hani burda kafamı kurcalayan ailem dolayısıyla motordan vazgeçip araba almak mantıklı mı değil mi onun kararsızlığını yaşıyorum :))

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Gurkan
Hocam alacağım motor belli zaten. R25 alacağım. Dediğim gibi kaporasını falan da yatırmıştım. Aktif kullandığım motorum da var da hani burda kafamı kurcalayan ailem dolayısıyla motordan vazgeçip araba almak mantıklı mı değil mi onun kararsızlığını yaşıyorum :))
anladım sıfırmı ıkıncı elmı almadan once sorsaydın keske mt 25 e daha kolay alısırdın

Burak.yy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
Hocam ben de araba düşündüm bir süre, aklıma yatan ve uygun olan tek araç clio 1.3 tce oldu, o da 750k civarı.
O yüzden motordan devam
Cidden hani uygun bütçelere uygun araba almak aşırı zor artık. Bir araba alıyosun senden daha yaşlı. Kul yapımı sonuçta onun çıkaracağı sorun vs. ne olur bir de öğrenciyim onu yürütebilir miyim o bile kafamı kurcalıyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,436
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom