Neler Yeni

Arabada mp3 cd nasıl yapılır

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
Windows mediaplayer burnware vs. Bir çok şeyi denedim ama hep hata veriyor ya da olmuyor boş cdlerde yaz diyorum başlıyor sonra hata veriyor sebebini bilen varsa yardım edebilir mi

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
DVD-R disk okumaya, DVD-RW hem okuma hem yazmaya yarar. Belki yazma özelliği olmayan bir sürücün vardır.

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DVD-R disk okumaya, DVD-RW hem okuma hem yazmaya yarar. Belki yazma özelliği olmayan bir sürücün vardır.
Cd-r ise olmuyor mu peki o zaman boş ise o CD nasıl bir şey aticaz içine

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Kangal Kangaoğlu
ashampo burning studio vardı, onda ne yapacaksana adım adım oluşturuyordun, mesela müzik diski oluştur gibi seçenekler vardı, onu deneyebilirsin.

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ashampo burning studio vardı, onda ne yapacaksana adım adım oluşturuyordun, mesela müzik diski oluştur gibi seçenekler vardı, onu deneyebilirsin.
Yok hocam o da açılmadı hiç geliyor geri kapanıyor

İlker67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İlker bayram
Büyük ihtimalle mp 3 desteklemiyor teybin sadece tamamen sıfır bilgisayara hiç takılmamış bir cd bulman lazım onu biçimlendirmeden bilgisayara takıp track cd oluşturman lazım google yaz track cd nasıl yapılır diye sonra dene bana teşekkür et 😁🤗

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
Büyük ihtimalle mp 3 desteklemiyor teybin sadece tamamen sıfır bilgisayara hiç takılmamış bir cd bulman lazım onu biçimlendirmeden bilgisayara takıp track cd oluşturman lazım google yaz track cd nasıl yapılır diye sonra dene bana teşekkür et 😁🤗
Yok mp3 çalıyordu önceden de yeni cd yok evde teşekkürler reid yeni cd bulursam denicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nero 7 dene. En sağlamı müzik konusunda.
Teşekkürler hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde oldumsu olmadı ilk 10 şarkı çaldı sonrs çalmadı ismi gözüktü ama çalmadı şarkı bu neden olur

Top Bottom