Neler Yeni

Arabaya Örümcek Girdi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,447
İsim
Taha yücel
Orumcek girmis tam sofor kafa dayamasinin altina yuva yapmis bu kaldirdim tarantula gibi birseydi raid kokusuz ilac alsam camları kapasam 1 2 gun beklesem geberir mi
:oops::oops: Bence arabayı sat gitsin o arabaya bir daha binilmez çok korkutucu

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,374
İsim
Hacı
Süpürge ile çek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Mehmet Budakoğlu
Orumcek girmis tam sofor kafa dayamasinin altina yuva yapmis bu kaldirdim tarantula gibi birseydi raid kokusuz ilac alsam camları kapasam 1 2 gun beklesem geberir mi
örümcekler hassas canlılardır bırak gözünle bakmayı telefon kamerasını ona karşı netlesen bile fark ederler bütün camları aç arabayı sallandır o kendi kendine çıkar. çıktıktan donra camları çek bin arabaya devam et :)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,447
İsim
Taha yücel
örümcekler hassas canlılardır bırak gözünle bakmayı telefon kamerasını ona karşı netlesen bile fark ederler bütün camları aç arabayı sallandır o kendi kendine çıkar. çıktıktan donra camları çek bin arabaya devam et :)
ya saklanırsa aaaaaa ben balkonda örümcek görmüştüm küçük yatıyodum bir daha hiç balkonda yatmadım harbiden çok hasaslar ama hemen kaçıyorlar

Aykut D.

80+ Gold
dişi karnı dolu olan örümceği sakın öldürme karnındaki yavruları sürüyle arabaya dağılır dikkatli ol

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
mert
Hocam al supurgeni sık ilacını 5 10 dk geçsin başla supurmeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Mehmet Budakoğlu
ya saklanırsa aaaaaa ben balkonda örümcek görmüştüm küçük yatıyodum bir daha hiç balkonda yatmadım harbiden çok hasaslar ama hemen kaçıyorlar
küçük örümcekleri öldürme zaten zarasızlar evdeki börtü böceği yiyorlar. Benim öyle bir tane örümcek oda arkadaşım var geçenlerde yanlışlıkla ezdim odadaki böcek sayısı arttı, gittim bahçeden yine bir tane örümcek buldum koydum odaya. ben ona dokunmuyorum o bana dokunmuyor öyle yaşayıp gidiyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kenan
O koltuk başlığını acil atmalısın. Gözle görülemeyecek yumurtalar vardır onda.

Sakın anne örümceği kızdırma. Tarantula gördüm diyorsan dikkatli ol. Sakın adamları strese sokma. Yoksa onlar da sokar :)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,447
İsim
Taha yücel
küçük örümcekleri öldürme zaten zarasızlar evdeki börtü böceği yiyorlar. Benim öyle bir tane örümcek oda arkadaşım var geçenlerde yanlışlıkla ezdim odadaki böcek sayısı arttı, gittim bahçeden yine bir tane örümcek buldum koydum odaya. ben ona dokunmuyorum o bana dokunmuyor öyle yaşayıp gidiyoruz
fgkjdfho çok iyi la böyle oda arkadaşından daha ne istersin ama ölen örümceğin yerini gelen arkadaş dolduramaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
İtfaiye çağır. Arabanın içerisine basınçlı su tutsunlar :D

Aykut D.

80+ Gold
fgkjdfho çok iyi la böyle oda arkadaşından daha ne istersin ama ölen örümceğin yerini gelen arkadaş dolduramaz
Benim odada akrep vardıda kendisiyle pek anlaşamadık maalesef .

Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Şöyle bir şey iş görür:

Benim arabama örümcek girse araba baştan sona 2-3 defa ilaçlanmadan geri binmem vallaha :D

Top Bottom