Neler Yeni

Arabaya Örümcek Girdi

Reindi

80+ Silver
Hocam tarantula ise durum fazlasıyla vahim koltuğu sökün yeni taktırın birsürü yumurta vardır onda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hani şu tırnak kadar örümcekler var ya heh işte ben ondan korkan insanım üstüne 10m verseler binmem o arabaya
yuva yeniydi yumurta olacağını sanmam bir peçeteyle aldım yuvayı hemen küçücük bir şeydi örümcekten anlayan arkadaş var raid falan öldürür dedi yani gebermiştir çoktan sabah baktım en ufak iz yoktu arabayı ilaçlamadan servise bırakmıştım altına falan bakarken belkide atladı aşağı belkide ilk yuvayı dağıtırken kapı açıktı kaçtı direk bilemiyorum ama arabanın içindeyse de ahirete göçmüştür çoktan koltuğa sadece yarım şişe ilaç sıktım yumurtaların yaşama şansı yok

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
ismail
Yeni bir spiderman mi doğuyor yoksa??

Aykut D.

80+ Gold
:D doğamadan 2 kutu raidi yiyip geberdi
Geçmiş tarihlen benzerler
1716469495275.png

Reindi

80+ Silver

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,315
İsim
Batuhan
öbürkü tarafta karşılaşırız artık örümcek kardeş alacağın olsun benden bi yuvalık yer kocaman 250m garajda arabanın içini mi buldun yuva yapacak dolu sağda solda örümcek var duruyo onlar senelerdir sinekleri böcekleri avlarlar hiç dokunmam onlarda benim yerlerime girmezler bu yeniydi büyük ihtimal
Yeni Taşınmıştı Apartmana Neden İlk Aydan Kovdun Adamı :kekw:

Zexius

80+ Bronze
Hocam tarantula ise durum fazlasıyla vahim koltuğu sökün yeni taktırın birsürü yumurta vardır onda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hani şu tırnak kadar örümcekler var ya heh işte ben ondan korkan insanım üstüne 10m verseler binmem o arabaya
tarantulanın türkiyede ne işi var türkiyede olmuyorlar diye biliyorum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,315
İsim
Batuhan
tarantulanın türkiyede ne işi var türkiyede olmuyorlar diye biliyorum
Neden Olmasın Hocam ?

Zexius

80+ Bronze
Neden Olmasın Hocam ?

antalya gibi yerlerde güney tarafında oluyorda kara deniz marmara bölgesinde yoklar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,298
Üyeler
145,150
Son üye
semih009
Top Bottom