Neler Yeni

Aralıklı Mavi Ekran Hataları

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Lahmacun Bey
Minidumb dosyaları koydum arkadaşlar. Birkaç haftadır farklı mavi ekran hataları alıyorum birini tam çözdüm derken başka bir tane geliyor sizle son 2 hatanın dosyasını paylaştım.
Sistem özellikleri: 2xgskıll 8 GB Ripjaws V siyah 3200MHz, Gigabyte B450M S2H, Ryzen 3 3100.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minidumb dosyaları koydum arkadaşlar. Birkaç haftadır farklı mavi ekran hataları alıyorum birini tam çözdüm derken başka bir tane geliyor sizle son 2 hatanın dosyasını paylaştım.
Sistem özellikleri: 2xgskıll 8 GB Ripjaws V siyah 3200MHz, Gigabyte B450M S2H, Ryzen 3 3100.
Konuyu açtıktan hemen sonrada Bad Pool Caller hatası aldım ya.:cry:

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
BlueStacks yazılımını kaldırın. Sys onarımı yapın. DDU ile güvenli kipte ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yerine en güncel WHQL versiyon ekran kartı sürücüsünü kurun.

Yeni dökümü paylaşın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Lahmacun Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BlueStacks yazılımını kaldırın. Sys onarımı yapın. DDU ile güvenli kipte ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yerine en güncel WHQL versiyon ekran kartı sürücüsünü kurun.

Yeni dökümü paylaşın.
Yapıyorum şuan dediklerinizi:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Lahmacun Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yeni dökümü paylaşın.
Dediklerinizin hepsini yaptım, eğer sorun çıkarsa tekrar yazarım buraya😊 (kusura bakmayın geç cevap verdim)

Top Bottom