Neler Yeni

🚨 Aranızda Fizyoterapist Var Mı Acil 🚨

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,340
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gençler omuzumda lif yırtılması oluştu tedaviye başladık aranızda fizyoterapist var mı çeşitli egzersiz ve masaj yöntemleri varmış yardımcı olabilecek var mı ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,050
İsim
uwu
Gençler omuzumda lif yırtılması oluştu tedaviye başladık aranızda fizyoterapist var mı çeşitli egzersiz ve masaj yöntemleri varmış yardımcı olabilecek var mı ?
Geçmiş olsun hocam

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,340
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
G.o abi fazla basma dedik sana dimi.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,340
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
G.o abi fazla basma dedik sana dimi.
İşte oldu yük artarken araca ağır bir yüktu çuval atıyordum biraz ters attım galiba yırtıldı hayatımda böyle bir acı yaşamadım bütün sosyal hayatım durdu tamamen şuan yatakta yatıyorum

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
İşte oldu yük artarken araca ağır bir yüktu çuval atıyordum biraz ters attım galiba yırtıldı hayatımda böyle bir acı yaşamadım bütün sosyal hayatım durdu tamamen şuan yatakta yatıyorum
İnşallah tez zamanda iyileşirsin abi nazar başka bir şey değil.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,340
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İnşallah tez zamanda iyileşirsin abi nazar başka bir şey değil.
Çok teşekkür ederim 2/3 ay gibi bir süre konuşuluyor doktorlar tarafından ama bu süreçte acayip moralim bozuldu

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,340
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Takma abi forumda daha çok aktif olursun işte :D.
Forumu düşünecek halim yok vallahi ben yatmaya alışık biri değilim bir an önce bir şekilde eski halime dönmem lazım ne kadar para vs gider umrumda değil gitsin yeter ki eski gücüme geri dönmem lazım

eneskaya6

80+ Silver
Reformer aleti var o alet ile kol hareketleri yapiliyor. Cok zorlamadan zaten 5 tane yay var duruma göre siddeti ayarlayıp egzersiz yapabilirsin hocam. Gecmis olsun. Ya da plastik uzun bisey var ismini unuttum hocam onu alip iki elle tutup bazi hareketler yapiliyor

grasdiyas

80+ Silver
dambıl press atarken elim ayağım titriyecek bu olaydan sonra :D bench press yapıcam ben

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,340
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
dambıl press atarken elim ayağım titriyecek bu olaydan sonra :D bench press yapıcam ben
Canımdan can gitti eski halime dönmek için nelerimi vermezdim şimdi bir bilsen aman çok dikkat edin tamamen iyileşme de olmayacak eskisi gibi hiçbir zaman güçlü olmayacak sürekli bir hassasiyet durumu oluşacakmis

grasdiyas

80+ Silver
Canımdan can gitti eski halime dönmek için nelerimi vermezdim şimdi bir bilsen aman çok dikkat edin tamamen iyileşme de olmayacak eskisi gibi hiçbir zaman güçlü olmayacak sürekli bir hassasiyet durumu oluşacakmis
benim arkadaşlar çok sakat yapıyor yükü omuza bindiriyorlar hep dememe rağmen bitanesi havada dambılı felan döndürüyo kim hangi kafayla öğrettiyse

benim sol omuzda öyle olmuştu dambıl press için kaldırırken kolum arkaya doğru düştü bıraktım ama biraz acımıştı omzum ama eski haline dönmesi 6 7 ay sürdü sakatlıkta sayılmazdı pek

Top Bottom